Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Kanada

Kanada'ya seyahat eden ve iyi bir araba almak için saygın araba Kiralık servisleri kullanmak istiyorsanız, ile belgili tanımlık şirket, seçeceğiniz bir Kiralık Araba anlaşması imzalamak için beklenir. Bu sen ve senin Kiralık Araba ajansı seçim arasında bir sözleşmedir. Belge yakın ilgi ödemezsen sen kaybeden tarafta olmuyor olabilir.

Sen - ebilmek tanımak bir Kiralık Araba sözleşmesinde standart noktalarıdır. Araba kiralama şirketi yasal olarak Kanada yollarda Kiralık Araba sürüş için geldiğinde yaş olduğunu bilmek gerekir. Buna ek olarak, onlar sürücü onlardan kira planlıyoruz araç türü izin vermelidir bir geçerli araba lisans sizden gerektirecektir.

Bu bölüm ile dikkatli olun çünkü kural yalnızca ad ve ruhsat bilgilerini sözleşmedir kişinin araba sürmek için izin verilir. Bu nedenle, başka birinin adına uygulamak izin verilemez. Başka bir parti Kiralık Araba sürüş ve kaza ilgilenmektedir, bir sigorta kapak sahip rağmen hasar ödemek beklenir çünkü bu önemlidir. Sigorta başka bir konudur; anlaşma imzalamak gibi ilave sigortası için ödeme yapıyorsanız, bu senin kişisel sigorta kapak dışındadır emin olmalısınız. Aksi takdirde, gereksiz bir ödeme yapmadan olacak ve bir kayıp üstlenmeden.

Sözleşmede bu kiralama araba üzerinde oluşabilecek her türlü hasardan belirtmenize olanak sağlayan her araba Kiralık ajansı tarafından koymak bir bölüm vardır. Çoğu insan bunu ciddiye almaz, ama seninle ilgisi yok hasarlar için ödeme yol açabilir. Aracın dikkatle incelemek ve eğer fark herhangi bir zarardan kayıt. Buna ek olarak, ek delil olarak fotoğraf çekebilirsiniz.

Buna ek olarak, kiralama araba ajansından tam para cezaları nelerdir bilgi almak, yanlışlıkla araba zarar. Bu tam olarak ne cezalar yüzleşip bu konuda gereksiz Sürprizlerden kaçınmak için yardımcı sorumlu olduğunuzu biliyorum sağlayacaktır. Araba kiralama şirketi tarafından sözleşmesindeki diğer bazı bilgiler araba boş bir tank ile dönen ve noktası doğru damla almak reddederek gibi diğer şeyler için sonuçları var. Sınırlı kullanım yönünü de düzgün belirtilmelidir. Bu kilometre sınırları yer alacak ve aynı zamanda araba kullanmasına izin verilen yerlerde bilgilendirebilir. Bu şartları ihlal etmeniz sözleşme üzerinde sonuçları açık olmalıdır.

Bir Kiralık Araba Kiralık sözleşme kontrol amaçlı herhangi bir sürpriz daha sonraki bir tarihte önlemek için ve avantajı araba kiralama şirketi tarafından alınmaz emin olmak için var.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,8 üzerinden 5)
Sitemap