Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Kostarika

Bu huzurlu vaha Orta Amerika'da bulunur. Nikaragua, Panama, Pasifik Okyanusu ve Karayipler deniz topraklarının sınırlarını dokun. Kosta Rika'nın çeşitli çevre ve değişken iklim sunan çok sayıda gezi yerleri keşfetmek ve tadını çıkarın. Heyecan bir sürü ile bir yerdir. Bu doğa ile ilgili olan konumlar büyük sunar ve bazı bungee jumping, kuş gözlemciliği, rafting ve ferahlatıcı şelaleler ya da doğal plajları izlerken nehir gibi maceracı.

Kosta Rika planlama ilk nereye yolculuk planlama işleminin en zor parçası olabilir keşfetmek için çok şey var. Sıcak kumlu plajları, yoğun bulut ormanları, aktif volkan ve yaban hayatı keşfetmek için vardır. Aralıkta enerjik gece hayatı yaşamak için birçok hedefleri sörf bulunan faaliyetleri.

En aktif volkan ve bakmak için bir görüş ateşli Arenal volkan var. Volkan tabanından havai fişek bir bakış da görülebilir. İle birlikte ana çekim yeri olarak sanki cennette ve akıllarını vücutlarını birlikte rahatlayabilirsiniz nerede insanlar hissediyorum bir canlandırıcı ve rahatlatıcı yer olan Tabacon sıcak bahar geldi.

Karayip Denizi bölgesi deniz yaşamı keşfetmek için bir fırsat sağlar ve etkinlikler için mükemmel bir yer gibi sunan, güzel kumlu plajları, balıkçılık, Şnorkelle yüzme ve güneşlenme spor gibi diğer yakasından farklıdır. Tortuguero Milli Parkı olarak bir anahtar kaplumbağa Karayipler zemin ıslahı kaplumbağa farklı türler görebileceğiniz yeri ziyaret değer başka bir şeydir. Bu park vurgulamak güzel lagün ve hangi parkta dolaşmak ve onun güzelliğini artırır Kanallar olduğunu.

Kosta Rika bu ziyaretçiler çoklu konumlarını ve yaşam alanı tek bir tatile görme şansı sağlamak için ziyaret etmek için heyecan verici bir ülke değil. Doğayı seviyor ve yaban hayatı Kosta Rika'ya ziyaret ederseniz meydan okurcasına faydalı.

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Sitemap