Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Letonya

Avrupa, Baltık Denizi kıyısında dokunmadan kuzey - batı kısmında bulunan Letonya Cumhuriyeti 18 Kasım 1918 kurulmuştur. Doğu ve Batı ve Kuzey ve Güney Letonya arasındaki sürekli bağlantı ve en eski uygarlıklarının biri olan dünyanın farklı kültürler elde edilen zengin kültürü var. Bu Avrupa Birliği üyesi ülke canlı, gizemli ve tamamen sürükleyici.

Letonya her dört mevsim zevk ülkelerden biridir. Letonca Yazlar güneşli ve sıcak. Yüzme ve güneşlenme için idealdir. Letonya Sonbahar yağmurları getiren ve her yerde güzel renkler olarak sıra kırmızı ve sarı bırakır. Kuşlar ile çiçeği bahar, çiçekler ve bitkiler sırasında her yerde cıvıl cıvıl. Kuş - kiraz ağaçları, elma ve leylak ağaçları güzellik bahar sezonu için ekleyin. Kışları her şeyi beyaz açmak ve özendirmek gitmeni kış sporları Kayak ve diğer çeşitli buz. Letonca kış değil ki sert ve havanın tadını çıkarmak için insanlar sağlar.

En çok ziyaret edilen şehirler Letonya Riga şehir biridir. Old Riga Riga Daugava sağ kıyısında tarihsel merkezidir. Old Riga şekil 13 - 18 yüzyıl surlarının nispeten küçük bir bölgenin eşsiz nerede anıtlar Ortaçağ inşaat. Mimarisi, Riga Katedrali, Riga Kalesi, Gotik tarzı St. Peter Kilisesi ve çarpıcı sinagog Old Riga içerir. Vermane Park şehirde bulunan güzel bir park var.

Letonya Baltık Denizi kıyısında güzel beyaz kumlu plajları, muhteşem resort şehirler, balıkçı köyleri ve modern bağlantı noktası şehirler vardır. Jurmala şehir büyük resort, ülke ve turistlerin en favori çok şehridir. Şehir termal suları, çam ormanları, aqua parklar ve diğer konumlar bir sürü sunuyor. Ülkenin doğal güzellik, yine de onun Milli Parklar korumak için istekli oldu. Gauja, Kemeri ve Razna Milli Parklar bunlardan bazılarıdır. Yani Dünya Lativa en şaşırtıcı ülkelerinin birini ziyaret edin.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap