Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Litvanya

Bu küçük dünya haritası Avrupa tarafında yaklaşık sekiz yüz yıl devlet kurumun tek Baltık ülkeyle harikası. Zengin bir tarihsel arka plan geri yüzyıllar tarih farklı medeniyetler vardır.

30 şehir ve 750 yaşında ve hayatta irili ufaklı eski kasabalar yerleşimleri ile Litvanya bu yerleşim restorasyonu şeklinde tarihi korumak için istekli oldu. Bu nedenle Protestan kiliseler, Yahudi sinagog, Karay ve Tartar tapınaklar da dahil olmak üzere çeşitli inançlara sahip güzel eski kiliseler ve birçok Ortodoks kilise turistler için cazibe kaynağı olan korunmuştur. Yaklaşık 10 kaleleri, birkaç eşsiz tahkimatı ve Litvanya dönemleri, stilleri ve yönelimleri kalma yaklaşık 1000 tepe kaleleri vardır.

Litvanya övünme Gotik, klasik, olağanüstü onun mirası üzerinde özellikle Barok tuğla mimarisi. Titizlikle kiliselerde tasvir, manastırları, soylular'ın kaleler ve güzel Konakları Litvanya'nın bu el sanatları vardır. Litvanya Barok ve klasik iyi tanınmış okullarında öğrendim Güney ve Batı stillerinin yaratıcı bir karışımı mimarisidir. Çavdar ekmeği, cepelinas veya patates köfte ve patates, yapılan diğer yemekler de dahil olmak üzere geleneksel Litvanya mutfağı mantar, çeşitli Hububat ve süt büyümek ve daha Litvanya yiyecek için yalvarmak iştah yapacak.

Sermaye şehir, dünyanın en eski şehirlerinden biri olan ve UNESCO Dünya Mirası listesinde yer güzel bir şehir olduğunu kanıtlamaktadır Vilnius gidebilirsiniz Litvanya üzerinden seyahat. Klaipeda, Yönetim Merkezi ülkenin tüm yıl boyunca açıktır ve deniz yaşamı korumak için istekli olan deniz limanıdır. Dünyanın bu kısmında lüks, egzotik temiz plajların keyfini ve bağlantı noktasında iki Yatçılık kulüpleri ziyaret edin. Dünyanın bu bölümünde popüler aktiviteler Dalış, hiking, Bisiklete binme, Kayak, kamp, balıkçılık ve kayma motor içerir.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,4 üzerinden 5)
Sitemap