Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Lüksemburg

Resmen Lüksemburg Büyük Dükalığı bir anayasal monarşi Batı Avrupa'da yer alan bir ülkedir. Avrupa Birliği üyesi ülke Fransa, Almanya ve Belçika ile denize kıyısı olmayan komşu olduğunu. Roma Katolik ülkenin ana dindir. Lüksemburg ülke yıl boyunca erişilebilir hale getirmek ılımlı bir iklime sahiptir.

Uzun tarihli bir geçmişi olması, ülke Fransa, Almanya, Portekiz ve İtalya gibi ülkelerden tahrik zengin bir kültür vardır. Bu benzersiz karışımı Lüksemburg'ın sanat ve el sanatları ile yansıtılır. Ülkenin kültür zenginliği göz önüne alındığında, Lüksemburg Avrupa Kültür Başkenti seçildi. Lüksemburg şehri dünyanın en ilginç ve ilgi çekici şehirlerden biridir. Öte yandan modern yüksek binaların çalışırken bir yandan feodal kale Useldange boyunca vardır. Bit pazarı, Steinsel ve Nospelt müzede çömlek çilek ve elma Festivali için ünlü bir şehirdir. Mullerthal, olarak da bilinen "Little Switzerland", Echternach Antik şehir yer alır. Onun gür Yeşil vadilerin, engebeli kayalıklarla, güzel şelaleler ve şaşırtıcı kaya oluşumları ipnotize. Nefes alma sayısı Consdorf ve parlak renkli flora köyde Haller de Mullerthal çekici bazı teklifleri vardır.

Ardennes seni cezbetmek için büyük Doğa harikaları vardır. NET taze nehirler, Yeşil vadilerin ve güzel doğal manzaralar Vianden antik kale görkemli ve genel aura ile birlikte yer unutulmaz ve benzersiz olun. National Museum of Military History Bulge Savaşı en önemli olaylara ışık tutuyor.

Bir yenileme ve geri çekilme canlandırıcı, Moselle Vadisi'ne gel. Kurtlar Vadisi şarap sunduğu için ünlü oldu. Şarap Meuseum ziyaret ve zengin lezzet eski şarap şımartmak için şarap Festivali'ne katılmak. Lüksemburg, hiç hayal her şeyi bir küçük mucize olduğunu doğal güzellikleri, flora ve fauna, tarihi yerleri veya modern alışveriş merkezleri olması.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap