Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Makedonya

Makedonya Cumhuriyeti Merkez Balkan Yarımadası'nın Güneydoğu Avrupa'da yer alır. Ülkenin eski Yugoslavya'nın halefi illerden biridir. Bu küçük ülkenin Balkan Yarımadası'nın kalbidir.

Skopje Başkent'ın varlığı yaklaşık 2500 yıl için uzanıyor. Şehir özellikleri nefes kesen modern lüks otel Arnavut kaldırımlı Osmanlı sokakları, rahat kafe, alışveriş merkezleri boyunca ve aynı zaman grand eski Yugoslav dönemi binalar, ilkel Bizans Kilisesi ve muhteşem Türk camiler. Şehrin ana konumlar Vodno Dağı, Kale Kalesi, Osmanlı döneminde eski Bazar ve nehir Vardar ormanlık tepeler vardır.

Başka bir güzel Makedonya hangi ülke çarpıcı lakeside noktasıdır Ohri şehridir. Şehrin pitoresk güzelliği dünya çizilmiş dikkatini üzerinde bulunmaktadır. Çeşitli su sporları, balıkçılık ve Ohri Gölü tekne tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Makedonya kalıntıları önceki görebilirsiniz şehir aynı zamanda tarihi muhafaza etmiş Krallık. Samuil'ın Kalesi, antik tiyatro, St. Sophia ve St. Naum'ın kiliseler ünlü arkeolojik Ohri bazılarıdır.

Makedonya dağ aralıkları zengindir. Onlar iki gruplar halinde kategorize edilmiş: Rodop ve dinar. Dinar Dağları'nın genç grup ise Rodop eski ve büyük Dağları oluşur. Birkaç Jakupica Massif Baba Massif isim Shara dağ ve Korab tüm Makedonya dağ aralıkları vardır. Flora ve fauna Makedonya korunmuş birkaç Milli Parkı vardır. Napredok Milli Parkı böyle yeşil, sulanan ormanlar, benzersiz Jeoloji ve tatlı su akarsu nehir ve buzul gölleri olan biri. Batı yolunda yer alan Mavrovo Milli Parkı - ülkenin orta kesiminde olan Makedonya'nın en yüksek dağ zirveleri. Hangi altında güzel göl Mavrovo yatıyor güzel dağlık manzara da kayak için en iyi yerlerdir.

Güzel ülke güzellik ve huzur dağlar, göller ve nehirler için nihai bir mekandır.

Sitemap