Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Meksika

Meksika, merak ve ilham, dolu bir arazi Kuzey Amerika, Kuzey, ve Guatemala United States of America ve Belize onun güneydoğusunda yer almaktadır. Bu ülke, Tarih, kültür, muhteşem hava ve harika plajları, Karayipler, Atlantik ve Pasifik kıyılarında canlı bir karışımı ile tüm yıl yuvarlak tatil yeridir. Çok sayıda turist, yaklaşık 20 milyon yabancı travellersevery yıl ziyaret Mexico.During en yoğun sezon, bir araba kiralama kalabalık yendi için en iyi yol olduğunu.

Meksika gibi Maya harabelerini Chichen Itza, arkeolojik hazineleri sarhoş edici bir arazidir. Chichen Itza Maya şehirler Yucatan Yarımadası ve en çok ziyaret edilen turistik yerlerinden biri büyük. Sonraki satır areTeotihuacán ve piramit Güneş'in onun büyük Piramitler, Meksika'daki en büyük piramit olduğu. Bir muhteşem plajlar ve Baja, yoğun çöller çeşitliliği yenemezsin. Bir deniz Cortes izole plajlarında kamp Guerrero zenci in balinalar ile oynayabilirsiniz. Meksika ve interactwith yerel halkın güzel vahşi yerlere girmek için variousways vardır. Bir can enjoysnorkeling Yucatán mercan resif, kanyonlar Monterrey ve Oaxaca bulut ormanları hiking evengo yakın seyahat. Bu müze, kafe, Bar ve marketler ziyaret etmek için Ekle - burada harcanan her zaman asla yeterince uzun olacak. Ve tüm bu yerler ve heyecan kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamak için Kiralık Araba en iyi seçenektir. Bir onların yol onların gereksinimleri ve zaman çizelgesi başına en iyi duruma getirmek için yardımcı olur.

Bir thathighways ufak bir curveshaving uyarı işaretleri ve reflektörler bakımlı, göreceksiniz. "Yeşil beyaz ve yeşil kamyonet da ana Karayolları günlük devriye meleklerin", adlı hizmeti sunulan ücretsiz bir hükümet vardır. Mekanik araç sorunları ziyaretçiler için ücretsiz 24/7 yol yan destek sağlarlar. Onlar çeşitli kamu kuruluşları ile mükemmel iletişim ağı var ve faydalı turistik bilgiler ve ek ziyaretçi yardım sağlar.

Burada bir araba kiralamak için bir çoğu Hertz, Thrifty, Alamo, Avis, bütçe, vb gibi büyük oyuncular ve yerel şirketler de bulacaksınız. Karşılaştırma web sitelerinde ucuz bakmak, ama ancak sigorta dahil değildir gibi online araba kiralama fiyatları zaman zaman şüpheli olabilir. Sigorta bölümü ekleyerek, maliyet kolayca çift ve bazı durumlarda üç. Her zaman kiralama şirketini ara ve oranları seyahat tarihleri önce sonuçlandırmak için tavsiye edilir. Her şeyle yeterince kiralama şirketi tarafından halledildi. Her ziyaretçi kendi unutulmaz görüntülerle evine gider. Önceden Meksika için yol gezi planı ve üzüntülerin bırakıyor.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,8 üzerinden 5)
Sitemap