Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Namibya

Genç Afrika ülkesi Kalahari ve Güney Atlas Okyanusu arasında yer almaktadır. Bu kültürel çeşitlendirilmiş ülkenin tüm birleştirmek ve Namibya renkli dünyasına uyum 11 ana kültürel gruplar için evi.

Namibya ülkenin tümüne, dağlar ve kum kaplı vadiler büyük Kalahari için ayrılmış Merkezi Platosu kapsayan kıyı Çölü arasında değişen dört farklı manzaralar vardır. Kavango ve Caprivi Tropikal ormanlar bulunur ve bol yağmur var. Onun Coğrafya Namibya oldukça hatta bir iklime sahiptir ve yılın herhangi bir zamanda ziyaret edilebilir. Kıyı alanı çoğu zaman için serin, nemli ve yağmur ücretsiz olmakla dünyanın en kurak çöl biri tarafından kaplı, Namib, Namibya'nın hava genellikle kuru ve eğlenceli olduğunu. Geceleri serin olmakla birlikte herhangi bir çöl ülkesi gelince, Namibya sıcak günleridir.

Namibya ana konumlar biridir onun yaban hayatı. Yaban hayatı değişen boyut, şekil ve çeşitleri burada her türlü görmek alabilirsiniz. Büyük adamlar gibi aslan, zürafa, çita ve Gergedan, kamera ile çekilen. Küçük türler karşı karşıya siyah gibi yaparken Impala da kullanışlı katkı yapabilir. Namibya Milli Parklar yarattığı sayısına göre değerlendirilecektir vahşi hayatı koruma keskin. Ulusal Park nerede hayvanlar springbok, gemsbok, mavi wildebeest, leopar ve zebra gibi görülebilir etkin kaçırmamak yerlerden biri. Etkin Milli Parkı, flamingolar ve 35 tuz düzlükleri çeşitli türler Raptors sarkık şey yüz ve kapüşonlu akbabalar gibi yaşamak. Öte yandan, Namibya aralığı bu bitki türleri gibi welwitschia, çöl bitki örtüsü için belirli bulunan yarı kurak bitki örtüsü gibi savannah bitki örtüsü akasya woodland ve mopane ormanlık gibi subtropikal bitki için fırçalayın. Doğa hayranlar için mükemmel bir yer, Namibya kendi ziyaretçilerine sunan deposunda çok vardır.

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Sitemap