Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Nikaragua

Nikaragua ve volkanlar birçok tropik adaları, değil sadece bu da Amerika'nın en güvenli ülkelerinden olduğu söyleniyor ama Nikaragua oluşan göller ülkesi olarak kabul edilir.

Nikaragua - yerler ziyaret gerekir

Petro - Glifler Nikaragua- kasaba tarafından yakın bir alanda inanılmaz Petro - Glifler, kaçırılmaması gereken olan tanık olabilirsiniz. En çekici bir göz atmak isterseniz: Estelí - dağlar katedralde, büyü bağlayıcı cazibe Nikaragua Esteli, dağlarda bulunan Katedrali ziyaret gerekir sunmak zorundadır. Sen - ebilmek da bulmak birkaç parklar aynı yöreden, bazıları birkaç eski Petro glyps dağlarından geri aldım görüntüler. Ancak bu petro glyps değil korunur ve iyi bir durumda değildir. Şehir merkezi pazar ziyaret etmelisiniz bir yemek sever iseniz - şehrin merkezinde yer alan Pazar. Temiz, taze ve son derece ucuz sebze ve atılmış, cathedral yanında yer alan sunmaktadır.

bilim ve havuzları Turicentro Estelimar, Müzesi ile ilgili - bilim freaks ve meraklıları kesinlikle bu Bilim Müzesi gezisi keyfine varacaksınız. Müzenin eski kısımlarına otomobil kullanımı ile oluşturulan çeşitli Dinozorların sergiler. Ziyaret edenler gevşeme için burada ziyaret edenler keyfini havuzlardır. Şelale San Ramon - en şaşırtıcı manzaraları hiç biri. Bu muhteşem güzel şelaleye uzaklaşan bir müthiş dört saatlik trek hiking ise bu eşsiz deneyimi tadını çıkarabilirsiniz.

arena Caliente- Bu temelde nakliye diğerleri ile karşılaştırıldığında çok makul bir fiyata düzenler ve ayrıca panoları kira sağlayan bir dükkan olduğunu. Onlar da kolaylaştırmak ve özellikle sörf, vb kamp gibi etkinlikler için farklı fırsatlar ve paketleri sağlar.

Sitemap