Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Norveç

Norveç ile birlikte tüm yıl boyunca dünyanın dört bir yanından gelen turistler ikna çok sayıda turistik kayak için en iyi tatil nokta olmuştur. Norveç dağlar, şehirler ve fiyortları bir Atlantik için açık dışarı tüm dünyada turistler için alırsınız. Yoldan kolayca erişilebilir oldukları gibi daha fazla insan Norveç'e onun kuzey ışıkları yaşamaya ve Oslo, onun en büyük şehir ihtişamı yaşamaya seyahat.

Norveç arabayla keşfetmek:

En iyi yolculuk hiç Norveç'te bir deneyim olabilir. Şoför are büyük ölçüde yollar özellikle de Atlantic coast tarihinde Norveç ' in en güzel streç tarafından etkiliyor. 62 mil uzunluğunda ve yaklaşık 12 düşük köprü Kristiansund kasaba dokunmadan önce fiyortları ve Atlantik, muhteşem manzaralarını sunan, haçlar ana yol 64 Norveç'te bir yol gezisi için burada, oldukça ünlüdür. Bu yolu keşfetmek turistler seviyorum ve onların yardım için gelen Norveç'te birçok Kiralık Araba hizmeti vardır.

Norveç keşfetmek için bir Kiralık Araba seçimi avantajları:

  • Dağ bisikleti, seven turist açık maceralarını ve Norveç fiyortları en iyi Kiralık bir araba ile onları zevk verebilir.
  • Yerliler insanların buzul Milli Parkı, Jostedalsbreen, en büyük buzul Avrupa'da Geiranger fiyort vb keşfetmek need say.,
  • Norveç'in başkenti Oslo zengin kültürel mirası ülkede var ve turist olabilir kendi kendine araba Kiralık Araba ve çeşitli turistik ve tarihi mekanlara burada keşfedin.

Sürüş koşulları ve Norveç'te araba Kiralık gezileri:

İnsanlar lisanslı UK yollarda gitmek için burada izin verilir ve arazi uluslararası herhangi bir izni gerektirmez. Kışın kötüye bu uzun ve dolambaçlı yollar üstünde dikkatli götürmek için önemlidir. Araba Kiralık Hizmetleri Norveç'te çoğunu zorlukları fırsatlara dönüştürebilir fantastik sürücüleri ile donatılmıştır. Onlar yol kuralları ve düzenlemeleri Norveç ile tanıdık ve yerel dil konuşabiliyordu. Sarhoş ve ağır cezalar ile sürüş için kısıtlama ve bazı yollar ile masraflar tolled.

Norveç'te Kiralık Araba için düzenlemeler:

Bir araba kiralamak isteyen turistler kendi ikamet ülkede verilen onların sürücü belgesi vermek. Bu araba kiralama ajansları çoğu en az bir yıl için lisans geçerliliğini talep ediyorum. geçerli bir lisans yoksa Uluslararası sürücü izni gerekli olabilir. Gerekli en düşük araba Kiralık yaş sınırı 19 yaşında ama bu şirketlerin bireysel yaş 25 yıla kadar kişi kiralamak isteyen araç kategori bağlı olarak sınırlar şart. 25 yıldan az olan kişiler için bu şirketlerin bağlı olarak ajansı kuralları ek genç sürücü ücreti ödemek için insanları gerektirir.

Popüler araba Kiralık şirketlerin çoğu, ana alışveriş merkezi ve hava alanları bulunur ve tren istasyonlarına. Genellikle oranları bu araba Services yüz metre başına hesaplanır ve oranları Norveç önemli konumlar keşfetmek turistler için nominal.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Sitemap