Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Panama

Atlantik ve Pasifik okyanusları arasında yer alan Orta Amerika'nın en Güney bu ülkenin zengin mirası ve kültürel arka plan vardır. Kuzey ve Güney Amerika Panama Cumhuriyeti katıldı dolayısıyla ülke bir uluslararası ticari merkezidir. İkinci en gelişmiş ülke Orta Amerika günümüz medeniyet ve doğal doğal güzellikleri benzersiz bir kombinasyonu oluşturma.

Bir tropikal iklime sahip, Panama uzun, yorucu yürüyüş sırasında en kullanışlı geliyor kuru hava ve güneş ışınları tarafından takip hava sonderece Yağmurlu hava bol miktarda. Ne diğer turistik yerlerin Panama'dan ayıran bir yer tüm erişilebilir hale getirme keşfedilmemiş ve keşfedilmemiş doğal güzelliğidir o kim seyahat etmek ama ceplerine tarafından sınırlandırılmıştır.

Dünyanın en harika projeler mühendislik, Panama Kanalı turistlerin cazibe Panama önemli bir kaynağı haline gelmiştir ABD 1904 ve 1914 arasında tarafından yaptırılmıştır. Turistler akın "ziyaretçi merkezleri, Miraflores bu muhteşem başyapıt görmek için kilitler". Başkent, Panama City Casco kolonyal binalar, yüksek katlı chuches ve döşeli sokaklar boyunca muhteşem plazalar Viejo gibi çekici tarihi yerler vardır. Öte yandan, kentin modern yüksek binaların ve otel aynı zamanda benzersiz. Calle Uruguay sofistike gece hayatı ve büyük Panama City de parti için yer var.

Eğer maceracı bir insansın ve Panama ziyaret etmek olur, Boquete taze hava featuring hedef olmalıdır. At bu bölümü dünya turist ziyaret kahve tarlaları veya bir gölgelik gezi dağa tırmanmak, yürüyüş için gidin. Yerli misafirperverliği bu kasabayı ziyarete kim olacağına kalıcı olumlu bir etki bırakın. Uzun bir süredir sessiz ve huzurlu alo yürürseniz

NG bir kumsalı berrak tertemiz deniz, yüksek dağlar ya da heyecan verici bir keşif yoluyla bir dizi yağmur ormanları yaban hayatı boyunca maceracı bir trek tarafından Panama sizi bekliyor.

Sitemap