Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Paraguay

Kara ile çevrili bu Güney Amerika ülkesi kıtanın ortasında yer alır. Oğlak Dönencesi üzerinde olmak, Paraguay yıl çoğunluğu için sıcak bir iklime sahiptir. . Farklı Coğrafya Paraguay iki bölgeye bölünmüş yol açmıştır: Doğu Bölgesi yemyeşil yeşil kırsal, ormanlar ve vadiler ve Western kurak Chaco ve diğer ekolojik bölge hakkını saklı tutar. Uzun yazları ve kısa ve hafif kışları bir güzel tatil hedef yapmak. Ülke iki resmi dil vardır: İspanyolca ve Guarani. Ancak bölgede yaşayan farklı kültürlerin kültürel açıdan zengin bir ülke Paraguay yaptık. Bugün, neredeyse 17 yerel etnik gruplar Paraguay'da mevcuttur.

Başkent Asuncion çok iyi tarihi katedral, Lopez Sarayı ve bağımsızlık House gibi büyük mimari şeklinde korumuştur. Öte yandan, Lirico tiyatro gibi zevk için harika bir günümüz yerler alışveriş merkezleri, restoranlar ve çok daha fazlası yemek vardır. Düşük fiyatlı alışveriş çılgınlığı şımartmak istiyorsanız, şehir, Ciudad del Este için gel. Villarrica Paraguay Kültür Evi duruyor. Yataity kasaba gibi ilgi çekici yerlere yakın çok güzel vardır. Yeşil kırsal hayran ve diğer doğal konumlar arasında mavi akarsu temizlemek için Encarnacion şehir için gel.

Paraguay güzel flora ve fauna bulunmaktadır. Şili coot, saw - toothed ördek ve kuş mavi Amerika papağanı, songbird ve daha birçok gibi çeşitli diğer türleri gibi bazı tehlike altındaki türler vardır. Paraguay coğrafi çeşitliliği ülkede bulunmak bitki örtüsü çeşitli sağlamıştır. Doğu Bölgesi bol iken Tropikal ormanlar, nehirler ve akış Chaco, yarı kurak Dikenli saç ekimi bulunabilir. Paraguay vahşi ömrü yaklaşık 40 korumalı vahşi yaşam alanları ile korudu. Çok güzel ve misafirperver insanlar bu güzel topraklara gel.

Sitemap