Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Peru

Bu Güney Amerika ülkesi Andes highlands, Perulu kıyı şeridi ve ülke şeklinde işaretleme Amazon Nehri Havzası ile cazip bir Coğrafi çeşitlilik vardır. Peru 20 000 birkaç yıl için uzanan zengin bir geçmişi vardır. Bu nedenle Peru kültür ve geleneklerini antik settlers etkisi tarafından Asya ve Afrika settlers geliyor daha fazla katkılarıyla zenginleştirilmiş.

Sermaye şehir Lima en modern imkanlar ile modern bir metropol olduğunu. Müzeler, sanat galerileri, bağışlayıcı alışveriş merkezleri, güzel eski kiliseler ve Lima ziyaret etmek için ilginç bir yer olun gece kulüpleri vardır.

Dünyanın yedi harikası, Machu Picchu biri olarak listelenen bir Peru ziyaret için neden var. Antik kentin belgili tanımlık Andes dağ ve Amazon Havzası arasında yer almaktadır. Machu Picchu dünyanın en güzel ve muhteşem arkeolojik sitelerinden biri. 1900'lerin başlarında keşfedilmiş ve o zamandan beri korunmuştur.

Başka bir arkeolojik site Peru'da Cuzco ünlü şehir olduğunu. Kiliseler ve sömürge görkemli konaklar gibi tarihi yerler Arnavut kaldırımlı sokakları sıralanır. Şehrin modern oteller, kafeler, barlar ve iyi yemek restoranlar da vardır. Dost canlısı insanlar, Quechua İspanyolca, İngilizce, Japonca, Fransızca ve İbranice arasında değişen çeşitli konuşma ile karıştırmak için alabilirsiniz.

Peru'nun orkide doğal güzellikleri alarak nefes kalbini captivate. Chanchamayo Vadisi, Cordillera Blanca Sıradağları ve Huánuco, Peru harika orkide tanık için mükemmel yerlerdir. Birkaç Milli Parklar korumak ve güzellik flora ve fauna Peru Cutervo, Tingo Maria ve Manu Milli Parkı gibi korumak için oluşturulmuştur. Görünüm hayvanlar bkz: maymunlar, and Devegiller, tuzlu su deniz su samuru gibi kuşlar gibi Ak kuyruklu jay, Altın sırtlı dağ - tanager ve Junin batağan ve diğer yaban hayatı türler Peru yüzlerce arasında efsanevi Ted Parker.

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Sitemap