Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Polonya

Orta Avrupa kalbinde büyük bu topraklarda kendi sınırları Almanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Ukrayna, Litvanya ve Baltık Denizi ile paylaşır. O saldırıya uğradı defalarca işgalciler tarafından böylece yeniden pek çok kez olmuştur ve yok edilemez hale geldi. Onun tur 14. yüzyıl Gotik kiliseler, eski saraylar ve kaleler ile hissi verir.

Onun başkenti hangi Dünya Savaşı'ndan sonra yeniden Varşova Polonya'nın en ünlü şehirlerinden biri olan ve halk gelenekleri zengin olduğu gibi kendi içinde bir dünya bir Doğu Avrupa touch ile. Royal Route, güzel Old Town, Chopin Müzesi yer Varşova görülmeye değer. Burası da yeni dünya mutfakları, kafeler ve asla kapanmaz kulüpleri sunmaktadır.

Başka bir güzel ve büyüleyici şehir Polonya'nın Krakow Yani turist özleyeceğim bir cazibe olduğunu. Kendi benzersiz ambiyansı harika mimari ve sanat anıtlar ve müzeler ile birlikte diğer hazineleri mutlaka yapar yer ziyaret edin. Ayrıca çeşitli kulüpleri, Restoran, Bar ve Krakow hayat ile ışıltı yapmak pub vardır. Canlı ve hevesli atmosferini her mevsim ziyaretçi çekiyor. Romantikler, doğa ve Polonya huzursuz serseri sevenler için bir cennet Bieszczady Dağlar vardır. Geleneksel Ahşap Kiliseler ile kaplı yumuşak yeşil Dağları Avrupa'nın en izole alanlarda biridir. Şaşırtıcı yaban hayatı ve pitoresk manzaralar bir ideal tatil hedef yapmak. Kışları kayak için açıkken Bieszczady en güzel yaz ve sonbahar, bulunmaktadır.

Tüm olanlar için balıkçılık, hayranı yelken, yürüyüş ve bisiklet Masurian göller gitmek için mükemmel bir yerdir. Kalın orman ve 3000 göller büyük barış ve uyum bulabileceğiniz kaplı büyüleyici bir arazidir. Su sporları dışında çok sayıda kale ve kilise gibi tarihi yerler keşfetmek. O yüzden gidip güzel anıtları ve güzel göller ve dağlar tarafından kendi gözlerinizle bakın.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Sitemap