Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Porto Riko

Karayipler'de bulunan, bu tropik ada ülke bir renkli, kültürel olarak farklı ve benzersiz bir ülkedir. Altın kumsalları boyunca Karayip, yüce dağlar ve vadiler tertemiz suları temizlemek ve aynı zaman büyük modern alışveriş nerede sen tasarımcı şeyler için alışveriş yapabiliyor merkezleri istediğiniz bulabilirsiniz.

Ülkenin kültür İspanyol işgali ve Amerikalılar, İngilizce, Fransızca, Çince, Kübalılar da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından ve gelen göçmenler pek çok daha fazla bölgelerden elde kökleri vardır. Sanat ve el sanatları Porto Riko övgüye değer. Museo de Arte de Ponce görülebilir. Porto Rikolu müzik aynı zamanda ünlü dünya bitti. Ünlü şarkıcı Ricky Martin Porto Rikolu ruh oğludur. Porto Rikolu müzik Müzesi çok iyi Porto Rikolu müzisyenler önemli çalışmaları korur.

En eski ikinci Avrupa yerleşim Amerika'da kurulan; San Juan dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Gran Hotel El Covnto unmatchable sömürge lüks deneyim yapmak zorundadır. Yerlilerle kolay iken, Salsa Nuyorican kafede bazı büyülü hamle yapabilirsiniz. Ocean Park Beach, kente özledim değildir. San Juan, "Paseo de La Princesa", su açık alanı cephe San Juan Katedrali ve ünlü La Fortaleza San Juan içinde yer alan dünyanın en inetersting arkeolojik yerler vardır.

Porto Riko Doğu Bölgesi turistlerin ana çekim olduğunu. Fajardo burada çok şnorkelle yüzme, tüplü dalış ve su kayağı gibi su sporları keyfini birçok egzotik plajlara sahip. Guayama içinde güzel Vives Mill, Carite Gölü ve Luis kazıkları Matos heykel tadını çıkarabilirsiniz. Küçük bir balıkçı köyü Las Croabas yolculuk daha da unutulmaz yapmak zorundadır. Bazı büyük golf deneyimi için Rio Grande ziyaret etmeyi unutmayın. Karayip bu ülke dünyanın en sevdiğim turistlerin yerlerinden biridir.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap