Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Qatar

Katar yarısını Körfezi Batı Kıyısı yer alır. Yarısını Avrupa ve Asya arasında yer alır. Çöl ülkesi tüm yıl boyunca güneş bol miktarda bulunur. Katar ziyaret etmek için en iyi zaman Ekim Mayıs aramda. Katar dünyanın en güvenli ve en ilginç yerlerden biri. Ülkenin büyük Arap kültürü sergiler. Çok konuksever, sıcak ve dost canlısı insanlar.

Başkent Doha sığ bir koy hakkında yarım Katar Yarımadası doğu kıyısında yer almaktadır. Bu şehre geliyor, güzel deniz kıyısında, Corniche turistler akın. Güzel turkuaz denizin hayran ve kumsallarında piknik keyfini çıkarın. Doha'nın ünlü Sheraton Hotel ve Sheraton Park vakit geçirebileceğiniz korniş ucunda olduğunu. Rumeila Parkı su özellikleri, Sanat Galerisi, çocuklar için oyun alanı ve çok daha fazla ilgi çekici çevre düzenlemesi bir parktır. Doha Hayvanat Bahçesi 1500'den fazla hayvan yaşam alanı ve görmek ve yaban hayatı takdir için harika bir yerdir. Sen de egzotik alışveriş deneyimi Doha'nın büyük alışveriş merkezleri ve geleneksel pazarlarda veya "Pazarları" içinde özellikle Altın Çarşısı şımartın olabilir.

Al Khor, Katar başka bir eski şehir olduğunu. Onun Balık pazarı için ünlü bir şehirdir. Al Thakira tuz hangi öncesinde Al Thakira sahilde yatıyor çöl hendek için önde gelen bataklıklar görebilirsiniz. Losail devre yarış şehir yarış merkezidir. Jabal Jassiya, güzel taş oymalar de görebilirsiniz. Al Sultan Beach resort ülkenin en lüks ve heyecan verici sahil beldelerinden biridir.

Bu çöl ülkesi onun turist captivates bir şaşırtıcı eşsiz ekoloji vardır. Örneğin Dhal Al Misfir alçı taşı kristalleri ile bir mağara oluşumdur. Katar'ın "şarkı kum tepeleri" gizemli oluşturmak ve ses uğultu ilginç oluşan ziyaretçi. Gel ve bu Orta Doğu ülke keşfetmek.

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Sitemap