Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Romanya

Romanya tür onun deneyimlerinden birini vaat ediyor. Avrupa'nın keşfetmek için en çekici ve en az anlaşılan bir yer bir gezi vampir yollar ve Alp benzeri Kayak Romanya almalısın.

A Touch of hediye geçmişte:buhar motoru tren ve dar hat Demiryolları büyük önem Romanya ve Doğu Avrupa yerel mirasını geldiğinde vardır. Sadece buhar motoru tren çalışma seyahat edenler için büyük bir cazibe olduğunu. Bugün günlükleri ve oduncular taşıyor. Aynı zamanda bir tur yukarı ve olumsuz Vadisi'nin ziyaretçi verir. Tren seyahat ederken, ormanlık ve rivers ile ilgilenen zevk alabilir. Yöre halkı konuksever çok açık ve dostu ve onlar paylaşmak için şaşırtıcı hikayeleri Romanya ve tren için ilgili.

[B köy yaşamı:, Northwest Romanya hafif, sakin ve yavaş tempolu köyleri. Köylüler son derece sıcak ve misafirperver. Bu köylerde hala yaşayan insanlar eski geleneksel gümrük izleyin. Onlar kendi kültür, gelenek ve görenekleri gurur. Onlar geleneksel muhafazakar elbiseler giymeyi sever misiniz.

Kırsal:kırsal Romanya Romanya köylerde kadar heyecan verici. Ata binmeyi seven ziyaretçiler için Romanya'nın dağlık Kuzey yan ve bir Amerikan İngilizcesi konuşma kılavuzu yararlanabilirsiniz. İsteyerek farklı köyleri, manastırları vb boyalı görmek şaşırtıcı turistik gezi ile paket Eğer bu sadece basit at binmek olmayabilir.

kültür ve gelenekleri:kültür ölü Romanya'da; değil hala insanlar sopa onların gelenek ve değerleri için. Bazı yaygın olarak uygulanan gelenek ve görenekleri Ahşap oyma, nakış, resim vb vardır. Bir çok genç yaşta çocukların bu gümrük öğrenmek için yapılır. Yerel kültür onların sıradışı becerileri, muhteşem sanat ve otantik hikayeleri tarafından temsil edilir.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Sitemap