Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Rusya

Bu Kuzey Avrasya ülke dünyanın en büyük ülkesidir. Kültürel açıdan zengin ve harika doğal çeşitlilik büyük bir turizm olun. Rusya'ya gelen, ilk durak güzel sermaye Moskova şehir olmalıdır. Kentin Kremlin gibi büyük mimari yapılar vardır. Merkez burası Rusya tarihi tarihi anıtlar, sanat ve mimari biçimde saklar. Kızıl Meydan Aziz Basil Katedrali ile muhteşem mimarisidir. Moskova'nın müze Puşkin güzel Sanat Müzesi gibi ve Tarih Devlet Müzesi dünyada başka hiçbir yerde bulunan şaheserleri Sergisi. Sadovoye halka da central park şehrin yanı sıra eski binalar depolar. Bolshoy tiyatro aynı zamanda kentin ana konumlar biridir. Ayrı - - dan bu, orada çok sayıda otel, restoranlar, alışveriş merkezleri ve marketler Moskova'da bu faiz turistler.

St. Petersburg aynı zamanda dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Sanat ve kültür Müzesi gibi State Hermitage merkezlere onun ad var. St. Isaac's Katedrali ve dökülen kan Katedrali de bazı dünyanın en görkemli binalar vardır. Yakın Pushkin Catherine sarayda bulunan büyüleyici olduğunu.

Diğer turistik Rusya'da güzel Baykal Gölü bulunmaktadır. Bu ferahlatıcı Gölü dünyanın en eşsiz faunas vardır. Ural yeşil dağların hiking, kamp, Kayak ve bölgede tatlı su göllerde yüzme için büyük fırsatlar sunuyoruz. Kamçatka volkanlar muhteşem bir volkanik bölgesi oluşturur. Rusya Karadeniz Sahil plajları, tatil ve güzel deniz yaşamı bol bulunmaktadır.

Rus yemekleri mouthwatering. Yerel olarak üretilen bal, çilek ve mantar sihirli yemeğe ekleyin. Rus votka da oldukça popüler. İnsanlar bu ülkeden satın Hatıra Eşyası Matruşka bebek, ushanka ve papaha ve el sanatları sıcak şapka içerir. Çok güzel ve kültürlü insanlar eserler doğanın tadını çıkarmak için bu güzel topraklara gel.

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Sitemap