Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Saint Lucia

Bu tropik ada Doğu Karayipler dünyanın en romantik yerlerden biri. Bu sekiz kez "dünyanın önde gelen balayı hedef" dünya seyahat Ödülleri tarafından seçildi. Kış prime St Lucia ziyaret vakti geldi.

Adanın su sporları bol Rüzgar Sörfü, yelken, su kayağı, Balık tutma, Dalış ve scuba diving gibi maceracı olan ziyaretçiler için sunar. Yatlar da Rodney Bay Marina ve Marigot Harbor faaliyet. St Lucia ıssız plajlar binme da eğlenceli olabilir. Ayrıca sakin ve St Lucia'nın egzotik spa uygulamaları bazıları muz yaprağı, papaya, volkanik mineraller ve yağmur ormanı bitkiler gibi yerel lezzetlerden kullanmak kendinizi şımartın. St Lucia'nın ormanları doğa yürüyüşü için idealdir. Dağlık yağmur ormanlarında güzel papağan, Jacqot St Lucia içinde yaşayan kuşların 30 türler arasında bulabilirsiniz. Yağmur ormanları hiking kaktüs Vadisi ve güvercin Adası güzelliğini yaşayabilirsiniz. Enerjik ve maceracı ve için zahmetli bir yol arıyoruz, Des Cartiers yağmur ormanları en iyi yerdir. O kim daha az yorucu iz gerektirir, Barre de l'Isle orman rezerv uygun olacaktır.

Tatil çoğu bu alanda geniş ve kumlu plajları göz önüne alındığında adanın kuzey ucunda yer alır. Yani turistler akın bu bölümü için dalgalar da burada çok nazik çoğu. Büyük Caribbean gıda da Kuzey St Lucia tadını çıkarabilirsiniz. Benzer şekilde güvercin Adası Milli Parkı mükemmel kıyı görünümü yer keşfetmek için harika bir yerdir. Park için sahil boyunca yürüyüş resim mükemmel bir yerdir.

St Lucia sadece plajları sunabileceği çok şey vardır. Tüm duyularınızı dokunun ve, ziyaret ettiğinizde çok seviyorum emin olmak harika bir yerdir.

Sitemap