Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Şili

Şili onun muhteşem manzara tanık olacak dikkate alacaktır Eğer bir ömür boyu yolculuk yaşayabilirsiniz. Sen - ecek almak bir araba kiralama şirketi hizmet Şili'macera kuzeyden güneye başlatabilirsiniz. Senin macera ilk bölümü için sizin keşif Atacama Çölü'nde başlayabilirsiniz. Bisiklet hiking gibi ülkenin bu kısmında iken ve çöle sahil sürü vardır. Çorak çöller ay Vadisi'ne gidiyor, başlayabilirsiniz. Onun adı ay manzara gibi geldi. Çöllerin sert rüzgar bu güzel sahne şekillendirme için sorumlu oydu. Güneyde baş ve Quebrada de yanı sıra sıyrık ineklerin meyve ağaçları bulabileceğiniz Jere ziyaret edin.

Atacama tuz daireler, nerede mavi ve yeşil renkli su ile güzel bir lagün keşfedebilirsiniz Şili'deki en büyük biri olarak kabul edilen yanındaki gidebilirsin. Flamingolar lagün uzanmanız ile eğlenin olacak. Tarif etmesi çok zor bir güzellik göreceksiniz. Sizin keşif devam edecektir Eğer Şili'nın Lake District ulaşmış olacak. Köy, Puerto bilinen Varas içinde bu bir aranan olarak turizm Şili'deki sonra. Bu nereye sen - ebilmek bulmak en güzel göl "Göl Llanquihue" adı verilen ülkedir. Şu senin Şili macerasından emekli önce Puerto Varas yer Patagonya manzaralar görmek emin olun. Hala boş zaman var diye, Chiloe Island ziyaret etmeniz gerekir.

Patagonya seyahat başlamak için Puerto Natales, yolculuk başlamak gerekir. Bu, ağ geçidi olarak görev yapacak. Çimenli yarımadalar yanı sıra buzul tepeler ve oradan Torres Del Paine keşif atlayabilir. Bu nereye sen - ebilmek bulmak biyosfer rezervi çeşitli sahnelerine bulunabileceği bulunduğu Torres del Paine Milli Parkı. Buzlu buzul tepeler, turkuaz göller ve vadiler güzel çiçeklerle dolu olarak sen kesinlikle bu Ayrıca güzergah için aşık. Torres Del Paine günden fazla süren trek için en iyi hedef olarak kabul edilir. Bu manzara Patagonya'çarpıcı görmek için nadir bir şans verecektir.

Gün, hafta veya ay tatil Kiralık Araba Servisi ile Şili'harcamak çok kolaydır. Hem uluslararası hem de yerel seçim için birçok saygın firma vardır. Onlar her yerde herhangi bir gecikme olmadan alabilir kuzeyden güney Şili'ye seyahat bu hizmet ile mümkündür. Bu da tatil gecikmeler nedeniyle genişletmek zorunda değilsiniz olarak para kazanmak için bir yol olduğunu.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap