Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Singapur

Singapur Cumhuriyeti yaklaşık 63 Adaları Malay Yarımadası'nın ucunda yer alan bir Güney Asya şehir devleti oluşan var. Ülkenin ıslak tropikal iklim mükemmel bir tatil hedef yapar. Büyük doğal manzarası, kozmopolit şehir ve Yerel polise unmatchable misafirperverliği üzerinde dünya turist çeker. Jet hızlı MRT tren dünyanın en heyecan verici şehirlerinden biri olan tur götüreyim.

Singapur şehir gitmek birçok ilginç yerler vardır. İle başlamak için Singapur Hayvanat Bahçesi yaklaşık 2000 canlılar için yaşam alanı olan tür, kendi hayvanat bahçesi biridir. Hayvanat Bahçesi dünyanın nadir ve tehdit altındaki türler birkaç vardır. Bu orangutan, Malaya kaplanı, Komodo Ejderi, beyaz rhino ve hortum maymun içerir. Singapur'un güzel Adaları pastoral plajları ile de kayda değer vardır. Ünlü Sentosa resort Island ziyaretçilerin en sevdiğim yerdir. Adanın Asya'nın en büyük oceanarium, Yunus lagün, tarihi yerler ve müzeler bulunmaktadır. Bu arkeolojik çıkarları olan PulauUbin sen 30 yaşındaki Singapur'a thatched kulübe, arka bahçede meyve bahçeleri ve şaşırtıcı yaban hayatı yer alır. Lazarus ve kız kardeşler Adaları bazı ilahi güzel cennetleri ve su sporları için harika yerler vardır.

Singapur botanik bahçeleri flora gül, eğrelti otları ve Frangipanis de dahil olmak üzere çeşitli görüntüleme ve yemyeşil yeşil bahçeleri ile ipnotize. Maymunlar, kelebekler, sincap ve benzersiz böcek yiyen atıcı bitki gibi Bukit Timah tabiatı özellikler egzotik yaban hayatı. Rezerv de Bukit Timah tepesi izlemek inanılmaz vardır. Mount Faber parlak görünüm ve liman, Sentosa Adası Güney diğer Adaları arasında doğal güzellikleri de sunmaktadır. Bir gıda sever, özellikle baharatlı yiyecek o zaman ziyaret etmek için güzel bir yer daha iyi Sentosa ot ve baharat Bahçe ziyaret ettiğinizde olacaktır iseniz. Bahçe otlar ve baharatlar 250'den fazla tür bir ürün yelpazesine iddia ediyor. Senin Barbekü Sentosa baharat Bahçe büyük Roselle içecek, Bitkisel Çaylar, mutfak macunlar ve otlar ve baharatlar zenginleştirilmiş lezzet keyfini çıkarın.

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Sitemap