Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Sırbistan ve Karadağ

Bu Güneydoğu Avrupa ülkesi çok çekici bir turistik yer. Adriyatik Denizi ve Akdeniz sahil tarafından etkiledi iklim ile tüm dört mevsim ülke deneyimleri.

Sırbistan'da tur büyüleyici şehir Belgrad ile başlar. Ada Ciganlija, Belgrad Kalesi ve Kalemegdan Parkı kentin en çok ziyaret edilen yerlerden bazıları. Fruska Gora eski günlerin geri almak ev sahipliği hakkında 17 eski manastır dağıdır. Vojvodina birçok araştırmalarda, şarap mahzenleri, ahır ve lezzetli yemek için ziyaretçiler sunmak için vardır. Batı Sırbistan farklı Peyzaj ve tadı vardır. Oplenac eski bir kültür sitesi, nereye sen - ebilmek da görüş güzel St. George Kilisesi ünlü Sırp Karayorgiyeviç aile Hanedanı'nın mezarım. Kış sporları zevk için Kopaonik dağ gidip yürüyüş, yürüyüş dağ veya kuş gözlem büyük bir zevk.

Kesinlikle hayır daha az doğal güzelliği için Sırbistan Karadağ. Tüm büyük huşu uyandıran dağlar, turkuaz Denizi, yemyeşil Alpin çayırlar ve güzel göller - Karadağ var. Durmitor Milli Parkı hiking, dağcılık, yüzme ve çok daha fazla turist bungee jumping, şeklinde için büyük konumlar vardır. Tivat limanda dünyanın süper Yatlar var. Oteller, restoranlar, alışveriş merkezleri ve diğer eğlence tesisleri liman ziyaret etmek için ilginç bir yer yapmak. Eski güzel şehir, Perast Boka Bay harika eski mimari featuring antik kiliseler ve meuseum vardır. Deniz ürünleri ilgilenirseniz, Perast bazı mükemmel balık kendi menüsünde var en iyi restoranlar vardır. Sveti Stefan yaklaşık 5 dakika mesafede Budva, Karadağ üzerinde en güzel yerlerden biri. Zeta - İşkodra Vadisi, İşkodra Gölü yakınında iken doğal güzellikleri alarak nefes bir yerdir. Kuş gözlemciliği, ziyaret için kültürel anıtlar ve seyir dünyanın bu tarafındaki en popüler çalışanlarımızdan bazılarıdır.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap