Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Slovakya

Birkaç işgalciler ilgi ve bu bölge hakimiyeti oldu gibi bu merkez Avrupa ülke zengin bir kültürel mirasa sahiptir. Slovak Cumhuriyeti bağımsız devlet geldi 1 Ocak 1993 tarihinde olmak, Çekler ayıran içine.

Farklı rejimler altında olan ülke, folklor, müzik, sanat ve efsaneleri temel sahiptir. Elizabeth Bathory ve beyaz Bayan Levoca Slovakya efsane hatırladı vardır. Hiçbir ülke kendi açık hava pazarları ile eşleşen iken, el sanatları ve geleneksel festivals.the ülkenin karmaşık resim ve heykel müzeleri ve sanat galerileri göz ardı edilemez.

Et, thich soslar ve ağız sulandıran peynirli içler ile yüklenen onun mutfağı ülkenin sahiptir. Kesinlikle onun tatlılar ve pastalar, spesiyalleri ile Zemlovka ve Babovka gibi vardır. Konaklama, ayrıca Slovakya, daireler, moteller ve 2 - 5 yıldızlı oteller arasında yolculuk yaparken herkes tarafından kolayca uygun olduğu.

Ülkenin başkenti Bratislava nereye hızlı hareketli dünya acele ve gürültüsünden uzak eski çağda geri götürecek bir asırlık şehrin temiz temiz hava dünyanın en beğenilen şehirler biridir. Vysoke Tatry yürüyüş ve yüksek Tatras kayak için ideal bir yerdir. Piestany Vah nehir yeşil vadide yer nereye sen duyu ve papmper kendinizi spa uygulamaları tarafından yatıştırmaya yerdir. Piestany muhteşem parklar ve eğlence diğer yerlerde bol miktarda bulunur. Metropol ve ticari merkezi Slovakya, Kosice ülkenin ikinci büyük kenti ülkenin olduğunu. Slovakya yolculuk yaparken kesinlikle kaçırılmaması gereken Banska Bystrica mimarisini alarak nefes olduğunu. Ülke kale Bojnice Castle, Bratislava Castle ve keşfetmek için ilginç Cerveny Kamen gibi şanlı geçmişin kalıntıları gibi çok sayıda sayıdan oluşur.

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Sitemap