Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Slovenya

Bu merkez Avrupa ülke konumuna Alpler, Akdeniz, karstik ve Pannonia Ovası dokunmadan dünya haritası üzerinde verilen benzersiz bir coğrafi konum vardır. Birinci sınıf bir konuma Slovenya yüksek dağlar, yemyeşil çayırlar, derin ormanlar ve temiz nehirler karla kaplı tepeler şeklinde olan ziyaretçiler için hazineler var sağlar. Yerli misafirperverliği buraya tekrar gelmek ziyaretçi çeker.

Slovenya hava her türlü yaşamaya olsun bu ülkelerden biridir. Alpler ve Akdeniz kıyılarında iklim Slovenya belirlemek için hareket içine gel. Bu iklim etkisi Slovenya son derece çeşitlendirilmiş bir doğa harikası olmasını sağlar. Evleri yüzlerce Karaca, sincap, kurt, vaşak ve daha birçok gibi bitki ve hayvan türlerinin bol ormanları vardır. Onun ormanlarda yaşayan 700'ün üzerinde ayılar için Slovenya sahiptir. Kuş türü çok sayıda park bulunur.

Gıda ve şarap hakkında konuşurken, Slovenya lezzetli sunduğu kategorisinde aracılığıyla onun ziyaretçi kalpleri kazanır. Böylece yolcular tat ve saf zevk şımartmak şarap yetişkin nerede bölgeleri şarap yollar geliştirdik. U yudum şarap, Sloven mutfağı aşağı daha iyi tat yapmak zorundadır Slovenya ziyaret edenler, her türlü için her şeyi sunar bir ülkedir. Senin are açık hava sporları için arayan bir kişinin maceracı bir sıralama bu dalgaların sörf olacaksa, çayırlar ya ormanlarda, kamp eteklerinde bisiklet sürme Slovenya ideal bir yerdir. İçin o kim love nature ve deneyim istiyorum yeşil toprak, Slovenya "yeşil" doğru açıklaması olmaktadır. Unutmamak için yüzyıllar boyunca dünyadan turistlerin dikkatini çekmeye Slovenya eski üzüm bağları vardır. Öte yandan, eski kaleler, gizemli mağaralar, güzel yeşil doğa parkları ve ilginç müzeler Slovenya sembolik olan yerlerdir.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Sitemap