Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Sri Lanka

Mücevher Hint Okyanusu, Sri Lanka, dünya üzerindeki en iyi yerlerden biri. Bu tropik ada için 2500 yıldan fazla uzanan uzun bir geçmişi vardır. Resmen Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Sri Lanka olarak bilinen, ülkenin genellikle tropikal iklime sahiptir. Sri Lanka sahip eşsiz güzellik çarpıcı manzaralar, turkuaz plajları ve kültürel miras dokunmadan bir kalp.

Colombo kozmopolit şehir Sri Lanka'nın en büyük şehri ve sanayi merkezidir. Kentin birçok modern alışveriş merkezleri, leziz yemekleri ve turist çekmek tarçın bahçeleri ve Pettah gibi birçok kültürel ve tarihi yerler sunan restoran vardır. Udawalawa Milli Parkı, Colombo şehrinin bulunduğu Güneydoğu Sri Lanka büyük eko turizm sitelerinden biri. Banyo, oynayan ve having fun bu parkta filler görebilirsiniz. Bunun dışında Ayrıca Leoparlar, maymunlar, sambar geyiği ve manda parkta görebilirsiniz. Parkı da kuş gözlemciliği için idealdir.

Kandy başka bir ünlü şehir Sri Lanka var. Bu şehir güzel ormanlık tepeler, Tarih, kültür ve kentsel glamour bir belirti sunuyor. Kandy çok ziyaretçi çekmek uzmanları mücevher taşları ve antika eser vardır. Şehrin pitoresk doğal güzellik huzurlu lake ve yeşillikler içinde bir sürü yer var. Konaklama da çok dizi oteller ve konuk evleri erişilemez.

Sri Lanka'nın kırsal inanılmaz ve sadece en iyi zaman gerçek görülen gerçekleştirilebilir. Çalışırken yamaçlar, crimson sunset ve Pamuk yün gökyüzü kalp ritmi atlamak yapmak zorundadır. Eastland Alışveriş Merkezi aromatik ebegümeci, frangipani ve birkaç diğer tropikal floras ile doldurulur. Süre lezzetli olgun mango ve diğer tropik meyveler arasında nar meyve bahçeleri bulunmaktadır. Sri Lanka'nın çay ülke, su Şelalesi, tanklar ve su yolları dayanılmaz vardır. Ülkenin en iyi turistik yerlerinden Asya'da yapmak konumlar ünlü spa uygulamaları, mutfakları, doğal doğal güzelliği ve muhteşem gece hayatı şeklinde sürü vardır.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap