Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Suudi Arabistan

Suudi Arabistan dünyanın en büyülü ve anıtsal sitelerinden birkaç ile kutsanmış bir. Kum boş çeyrek bilinen dünyanın en büyük deniz önemli bir cazibe vardır. Büyük kumulları vardır. Eğer bir HAYVANSEVER ve yeryüzünde en güzel hayvan görmek ister Arap Oryx görmeniz gerekir. Boş Çeyrek birçok palmiye plantasyonları ve çekici vaha vardır.

Mekke ve Medine, Suudi Arabistan dünyanın herhangi bir yerinde yaşayan herhangi bir Müslüman için esas önemli olan iki şehir vardır. Mekke, Judy (Allah'ın evi) olan en kutsal Müslüman şehridir. Sonra Mekke, Medine Müslüman edebiyatta önemli önemi olan bu ülkede en değerli şehridir dini kutsal vs.

İklim ve seyahat için uygun Hava:Kasım ve Şubat arasında zaman Suudi Arabistan ziyaret ettiğiniz için en uygun zaman olmak söyleniyor. Suudi Arabistan ve son derece nemli sıcak hava orta Nisan Ekim kadar yaşar.

Asir dağlar ve Taif aracılığıyla yıl hoş serin kalır. Kışları da keyifli ve değil dayanılmaz vardır. Suudi Arabistan Krallığı İslami takvim izler ve İslami tatil bu ülkeyi ziyaret ederken düşünülmesi gereken en önemli faktörlerden biridir. Bu ülkenin her bir Oruç ve gerçekten çünkü dükkanlar genellikle kapalı ya da eğer onlar açık sınırlı bir süre için açık gündüz yemek almak zordur çünkü İslam Ramazan ayı boyunca Suudi Arabistan ziyaret için önerilmektedir.

konaklama:5 yıldızlı ve uluslararası otel zincirleri çoğu Suudi Arabistan bir parçası. Bu otel çok lüks ve en iyi kalitede hizmet sunmak. Bu otel odalarında ziyaretinde özellikle yaz sezonunda ve hac dönemi öncesinde önceden rezerve etmek için tavsiye edilir.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap