Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Tunus

İslam Medeniyeti ve modern Avrupa outlook eşsiz bir karışımı, Tunus en gözde tatil yerlerinden biri olmaktadır. Afrika'nın en Kuzey bu ülke işgalciler tarafından kurulan yüzyıllar boyunca, dünya tarihi yerler Tunus biri en çok aranan yapım onların kolonileri için en sevdiğim yer olmuştur. Ülkenin doğal güzelliğine eklemek önemli arkeolojik sitesi vardır.

Neredeyse 20 derecenin altına yazlar ve hafif yağmurlu kışlar sırasında gidiş sıcak kuru iklim bol olduğu bir hedef için arıyorsanız, Tunus ziyaret var. Ülkenin güney kesiminde turistlerin en gözde tatil nokta yapmak Sahra Çölü ile kaplıdır. Öte yandan, ülkenin kuzey tarafında onun gizemli ve maceracı ormanlar, dağlar ve yemyeşil ve zengin ovalarının büyüleyici sahiptir. En egzotik plajları Akdeniz kıyısında featuring turkuaz Denizi ve muhteşem sands Raf Raf ve Sidi Ali El Mekki gibi aynı zamanda bu güzel ülkede yalan iken. Ülke adını da türetir içinden başkent Tunus Café Sidi Chebaane ve Café des Nattes, görkemli beş yıldızlı otel, canlı ve yoğun pazarları ve arkeolojik gibi çok etnik gruptan oluşan kafeler pek çok vardır. Şehir etrafında almak ucuz taksi, şehir veya başlatılan en son tramvay sistemi çalışan elektrikli trenler kullanılabilirliğini verilen bir sorun değil.

Hızlı tempolu dünya ve onun bitmez tükenmez tarihler yorgun ve kendinizi doğanın güzelliği ayırmak isterseniz Tabarka, Tunus'ın yeni geliştirilen resort kendini yatıştırmaya ve sakin plajlar ve golden sands sakinlik şımartmak için arıyor. Tabarka tüplü dalış gibi su sporları, her türlü featuring aile tatilleri için idealdir.

Lüks spa ile kendinizi şımartın, göksel doğal güzelliklerini, en iyi yemek yemek ya da bir alışveriş cenneti için arıyoruz, Tunus gideceğiniz tek.

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Sitemap