Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Ukrayna

Ukrayna orta ve Doğu Avrupa içinde yer alır. Bu Karadeniz, Beyaz Rusya, Polonya, Rusya, Macaristan, Moldova, Romanya ve Slovakya ile komşudur. Ülkenin Doğu ve Batı arasında bir köprü olarak hizmet vermektedir. Dolayısıyla kültürü zengin ve Doğu ve batıdan kökleri vardır. Ukrayna birçok güzel parklar ve rezervleri, kaleler ve katedraller ve ziyaretçiler için konumlar diğer formları vardır.

Nın başkenti Kiev tarihi binalar, mimari ve sanat hazineleri olan bir modern şehirdir. Çok sayıda bahçeler ve parklar şehrin adı "Yeşil şehir" kazandı. Nehir yakınında aile pikniği, yüzme, Balık tutma ve diğer faaliyetleri çok büyük fırsatlar sağlar. Livadia Sarayı, Lviv yüksek kale ve çok daha fazla kaleler Ukrayna'nın tüm izlemeye değer vardır. Mariyinsky Sarayı, Aquarel Galerisi, Kiev kale müze Kiev turistler tarafından ziyaret yerler bazılarıdır.

Zengin bir tarihe sahip, Ukrayna birçok kaleler ve muhteşem kale vardır. Bahçesaray Sarayı yaratıcı Avrupa ve Orta Doğu tadı karışımları dünyanın en güzel mimari başyapıtlarından biridir. Kalenin cennette gibi hissettiğini yapmak renkli çiçekler taşıyan birçok gür yeşil bahçeleri vardır. Dubno kale 1492 yılında oluşturulan başka bir çarpıcı güzel yapıdır.

Ukrayna korumalı ve onun vahşi hayatı boyunca çok sayıda Milli Parklar ve rezervler korunmuş. Poliskyi rezerv, Desnyano - Starogutskyi Milli Parkı, Ukraynaca bozkır rezerv bunlardan bazılarıdır. Dağ rezervleri Yalta dağ orman rezerv, Karpatskyi Milli Parkı ve Cape Martyan rezerv vardır. Orman bölge'de Ukrayna vahşi Kızıl geyik, Karaca, elk, Kurtlar, kahverengi ayı ve vaşak gibi yaşam tadını çıkarabilirsiniz. Çam, ıhlamur ve meşe ağaçları raning da bulunabilir. Kuş türü kıyı alanları etrafında deniz martı, yaban ördekleri, martins ve daha birçok içerir.

Dinî yapılar, kiliseler, Manastırlar veya güzel doğal manzaralar görmek veya modern şehirler büyük gece hayatı, alışveriş ve lezzetli yemekler sunan zevk istiyorsanız, o zaman Ukrayna için gel.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap