Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Umman

Resmen Umman Sultanlığı bilinen, bu ülkenin Güneybatı Asya'da yer almaktadır. Umman bir zengin kültür ve mirası daha da beş Omani falajs UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Aslında tarafından kanıtlanmış vardır. Bahla Kalesi, A'Dakhiliyah Governorateread Wilayt Bahla içinde yatan yarasa mezarları tarihsel Bat, Al Khutum ve Al Ayn Wilayt Ibri reklam Dhahirah Governorate'deki / daki içinde buhur ağaçlar Wadi Dukah, Al Shisur vahalar ve Khawr Ruri ve Khawr Al Baleed tüm ülke zengin mirası için katkıda bulunur.

Umman hedef ise küçük köylerde, pazarları ve el sanatları pazarları gibi açık pazarlar ile geleneksel outlook ile bir ülkeyi ziyaret için bekliyoruz. Al Husn Souk, Bahla Souk, Sohar el sanatları Çarşısı ve Ibri Çarşısı olan yerler ziyaret gerekir. Ayrı - - dan bu, kaleler ve Umman Al Ainayn Kalesi, Al Hazm kale ve Al Hillah'a kale gibi saraylarda görmek alabilirsiniz. Umman çok yüksek kale en iyi mimari ve skillfulness bir tasviri vardır. Al Jalali Fort, Al Mirani Fort, Bahla Fort ziyaret etmek için ilginç tarihi yerlerdir. Umman tarihi müzeleri Silahlı Kuvvetleri Müzesi ve yem Al Barandah Müzesi gibi aracılığıyla hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Başkent, Muscat açık turkuaz Umman Denizi ulaşmaya arkasından peaking Dağları ile altın minare ile parlar. Çöl ülkesi başkenti olmak rağmen Muscat şehrin yeşilliklerle korumak için yerli amacı gösterilen ziyaretçilerine güzel çizgili ve manikürlü yeşil ağaçlar tarafından sürpriz yapmak için bir eğilim vardır. Şehir, İslam mimarisi, camiler, güzel parklar ve müzeler sahiptir. Başka bir şehre Nizwa geçmiş ve şimdiki karışımıdır. Şehir güzel anıtları, el sanatları ve tarım ürünleri için ünlü. Umman Asya bir ilginç tarihsel turizm hedef olarak gelişmektedir.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,6 üzerinden 5)
Sitemap