Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Ürdün

Resmen Haşimi Krallık Jordan bilinen, ülkenin Nehri Jordan doğu kıyısında yer alır. Güzel çöl kaleler keşfetmek, çöl safari alıyorum ve at binme için gidiyorum tarafından ülke özellikleri büyük maceracı turizm kaya tırmanma ve yürüyüş. Onun adına verimli Jordan valley, çöl kanyonlar ve kızıl denizi suları gibi birçok güzel doğal yerler vardır. Yerel halkın konukseverliğini sadece dikkat çekicidir. Çöl ülkesi güneşli hava yıl boyunca yeterince bir mükemmel güneşli tatil yapmak için ideal harika vardır.

Nın başkenti Amman bir benzersiz geçmiş ve şimdiki karışımıdır. Yüksek irtifa binalar, alışveriş merkezleri, restoranlar ve kafeler Kalesi, Ürdün Arkeoloji Müzesi, Emevi Sarayı ve Herkül Tapınağı gibi tarihi yerler tarafından gösterilen ülkenin geçmiş ortasında vardır. Ayrı - - dan bu, sen Amman uçan faaliyetlerine skydiving, sıcak hava balonları ve paraşütle atlama gibi çeşitli tadını çıkarabilirsiniz. Şehrin bazı lüks spa sadece incredible onun otelleri vardır.

Şehir kırmızı dağlar ve Türbeler, Petra kesinlikle Jordan taş olduğunu. Petra vadiye geliyor, Roma tarzı tiyatro gibi korunmuş arkeolojik binalar reklam - Deir müştemilat ve güzel Al - Khazneh güzelliği ile şaşkın. Geçmiş hakkında daha fazla bilgi için iki müze şehir, Petra Arkeoloji Müzesi ve Petra Nabataean Müzesi inşa edilmiştir.

Jordan Valley Dead Sea adlı kesinlikle dünyanın en güzel sahneler biridir. Denizin tuzlu ılık su gerekli mineraller ve onların tıbbi ilaçlar ve sağlık özellikleri için iyi bilinen tuzları zengin yatakları vardır. Deniz Ürdün doğu kıyısında dünyanın en etkili sağlık ve wellness turizm mekanlardan biri geliştirmiştir. Büyük fitness tesisleri, otel ve büyülü spa tedavi merkezleri bulunmaktadır. Jordan için gel ve onun güzelliğini deneyim.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap