Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Uruguay

Bu Güney Amerika ülkesi onun güzel haddeleme ovaları, küçük tepeler ve zengin kıyı Ovası yer ünlü bir turistik yer. Uruguay'nın sıcak sıcaklık seyahat ve enfes plajları, Kıyılar ve çiftliklerde zevk için idealdir.

Uruguay ülkenin Doğu kısmında ikna için güzel gölleri vardır. Ayrıca su sporları Kayak jet, su kayağı ve Rüzgar Sörfü gibi çeşitli tadını çıkarabilirsiniz. La Paloma'nın egzotik plajları diğerine saf gevşeme, zevk ve zevk, özellikle Balconada beach düzeye taşıyın. Uruguay çevresinde en ünlü plajlarından biridir. Bir ünlü Spa La Pedreda aklını yatıştırdı ve neşeli ve gençleşmek hissetmeni sağlayan sakinleştirdi nerede onun lüks spa uygulamaları için tanınmaktadır.

Uruguay, Montevideo sermaye city modern outlook ve tarihi atmosfer onun sokaklarda bir karışımıdır. Ülkenin Güney merkezinde yer alan, Montevideo ılımlı bir iklime sahiptir, bu nedenle ziyaret etmek için mükemmel bir yerdir. Parque Rodo mahalle ve yemyeşil yeşil bahçeleri ile bir nefes alarak doğal güzellik sunuyor. "Old City" Montevideo'da ziyareti ünlü Büyükşehir katedral görüntülemek üzere Kalesi kapıdan girerken kez geri eski Cabildo ve Torres Garcia Müzesi götüreyim.

Colonia del Sacramento şehir Ayrıca Uruguay'nın en çok ziyaret edilen yerlerden biri. Lüks beş yıldızlı otel şehrin kalbinde mükemmel konaklama imkanları sunmaktadır. Müzeleri ziyaret, eski kilise uzun Arnavut kaldırımlı sokakları hayran, Colonia del Sacramento ışık evde yukarı çıkalım. Yani son barış ve huzur altın kumlu plajlar Punta del Este, gevşetici kaplıca banyoları zevk, şarap yollar yürüyüş için Uruguay için deneyim ve doğanın tüm hazinelerini keşfetmek gel.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap