Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Venezuela

Bu tropikal Güney Amerika ülkesi bir çeşitlendirilmiş vardır bu nedenle manzara bakmak ve hayran doğal doğal güzellikleri çeşitli vardır. Herhangi bir tropik ülke olarak ile Venezuela iki mevsim vardır; Kuru ve yağışlı, dağlık bölgeler ve and tepeler, kar bile soğumadan iken. İspanyol fethi onun parmak izi Venezuela kültür terk etti. Onun müzik İspanyol, Afrika ve yerli yener melodik bir karışımıdır. Hatta Venezuela edebiyat İspanyol Yönlendirme ve romantizm Manuel Romero Garcia ve Andres Eloy Blanco eserleri gibi bir tasviri olduğunu. Venezuela'da sömürge mimarisi dikkati çekiyor. Venezuela Tarih ve Kültür Güzel Sanatlar Müzesi ve diğer müzeler arasında sömürge Sanat Müzesi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Caracas sermaye şehir çok yüksek binalar, ihtişam restoranlar ve oteller sunan büyük gıda ve konaklama ve renkli kulüpleri ve Caracas meşhur gece hayatı için olsun barları ile parlar. Parque Nacional El Avila eteklerinde kokulu ormanlar boyunca Kuzey sonunda şehir özellikleri maceracı yürüyüş rotaları.

Venezuela'da Amazonas flora ve fauna strangler incir, orkide, yosunlar ve yunuslar, puma, jaguar ve çok sayıda diğer türler arasında Amerika papağanı gibi keşfetmek için harika bir yer vardır. Guyana il altın, elmas ve ülkenin en hızlı büyüyen bölge yapma boksit gibi doğal kaynaklara zengindir. Venezüella Andes şapkalı kar - tepeler ve parlayan buzullar ile güzel bir manzara olun. Dağlara tırmanma, kamp, At Binme, Bisiklet ve hatta balıkçılık için mükemmel bir yer vardır. Venezuela, Margarita Adası en büyük Adası turistler için ilgi çekici biridir. Uçuşlar dünya kolayca erişilebilir hale alan uluslararası bir havaalanı vardır. İnsanlar kendilerini deniz, kum ve güneş sıcaklığını emmek için gelir. Margarita'nın Milli Parklar da kaçırmamak olduğunu.

Manzara şaşırtıcı bir çeşitlilik ile Venezuela'nın bir turistin sevgi işaretidir.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,0 üzerinden 5)
Sitemap