Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Vietnam

Vietnam Çinhindi Yarımadası doğu kesiminde yer almaktadır. Bu Laos, Kamboçya, Doğu Denizi ve Pasifik Okyanusu ile komşudur. Ülke tropik ve muson iklim dikte yatıyor. Ayrıca bölgenin üç dördüncü karlı ve soğuk kışlar yapar dağlıktır. Vietnam ziyaret etmek için en iyi zaman Nisan - Ekim olduğunu.

Sermaye city Vietnam, Hanoi ülkenin en büyük şehirlerden biridir. Onun Hoan Kiem Gölü onun gurur kaynağıdır. Bu gölde çok sayıda kutsal Vietnamca hayvan, kaplumbağa bulabilirsiniz. Çeşitli yerlerde bu şehirde tarafından Vietnam'ın geçmişi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ho Chi Minh Mausoleum sadece bir başyapıt inşaat değil ama bir hazine büyük Vietnamca kahramanın hayatı hakkında bilgi tutar. Etnoloji Müzesi Vietnam ilginç farklı kültürler hakkında söyler. Yanında da Ho Chi Minh Mausoleum bulunan bir ayaklı Pagoda başka bir mimari şaheserdir. Vietnam kimliğidir. Ayrı - - dan bu, Hanoi Parkson, The Garden ve Grand Plaza gibi alışveriş merkezlerinde büyük dizi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Vietnam doğal güzelliklere hayran Sapa town için geliyor. Jambon Rong dağ, Rattan Köprüsü, gümüş şelale, Ta Phin mağara ve bambu orman doğal turistik bazılarıdır. Ayrı - - dan bu bir sürü güzel çiçekler, kiraz, şeftali, kayısı, Erik ve Sapa sayısız orkide sebze gibi meyveler renkli görüntüleri tadını çıkarabilirsiniz. Bu şehirde buldum büyülü tıbbi otlar canlandırıcı bir enerji verecektir.

Halong şehir turistlerin en sevdiğim şehir Vietnam da. Halong Bay, adalar, deniz yaşamı, tapınaklar ve pagodadan için popülerdir. Yani bir tarihi büyük ve doğal doğal güzellikleri bolluğu olan bu kültürel zengini bir ülke için gel.

Sitemap