Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Yeni Zelanda

Yeni Zelanda dünya üzerindeki güzel ve kutsal manzara ve sıcak ve misafirperver kültürü ile tamamlanır. Kim onun güzel yeri üzerinde dağılmış çok cana yakın bir nüfusa sahiptir. Onun fahiş konumları yalnız seyahat için ideal ve itici hale yollar tarafından kolayca ulaşılabilir. Yeni Zelanda haklı olarak Pasifik ve sıcak iklimi cenneti olarak adlandırılır ve kumsalları dünyanın her yerinden gelen turist çekmek. Onun volkanik manzara bir ucunda ve inanılmaz Alp Dağları diğerinde, gerçek bir cennet hedef yapar.

Ülke arasında Gezinti:

Ülkenin çok uç bir Kiralık Araba almak ve northland veya sahil Auckland görkemli limanlar aracılığıyla onun koyları ve ormanları keşfetmek için turistler için oldukça kolaydır. İnanılmaz volkanik alanlarda Roturua ve bay bol bol bağlanan yollar onun önemli yerlerde hazırladı ülkenin inanılmaz yol mimarisi sayesinde yol taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir.

Diğer tur seçenekleri de, turistler güneye doğru bir göl manzaralı Taupo bölge veya buzullar kayak için durdurmak için baş veya caped AlpsMountains ve Kiralık Araba Plains'de doğrudan kafa wellington cenneti kültürel merkezlerde keşfetmek için kar. Müzik ve tiyatro kültüründe burada boğulmuş için harika seçenekler var.

Üzüm bağları ve Marlborough ovalarında Kiralık arabalar ile Menderes için ideal yerlerdir ve insanların en iyi ülkenin Bahçe şehir Christchurch, Yeni Zelanda kentsel yaşam tarzı üzerinde rahatlamak olabilir. Bu Tanrı'nın toprakları da Kiralık bir araba ve deneyimli bir sürücü veya kendi kendine sürüş harcamaları yoluyla keşfedilmeyi.

Kiralık Araba Yeni Zelanda:

Yeni Zelanda tadını çıkarmak için en iyi yolu tatil sürüş aracılığıyla ve orada 40'dan fazla bir araba gidilecek ülke içinde ve bir bütçe içinde düşer havalimanlarında Kiralık. Bütçelenen arabalar farklı boyutlarda mevcuttur. Küçük araçlar şehir etrafında ve atılmış ve burada, restoranlar keşfetmek için açık yol harcamaları için fazladan bir oda teklif ve gücünü dolu araçlar turist memnun olurum, ancak alma için tercih. Tüm aile için alan teklif vagonlar da bütçe içinde mevcuttur. Genişletilmiş servis için yerli İngilizce konuşan sürücüler tarafından desteklenmektedir.

Yeni Zelanda'da araç kiralama için ipuçları:

21 yıl boyunca insanlar yalnız araba kira ve de tek Eğer yukarı çekmek için izin onlar geçerli bir ehliyet sahip. Bazen yaş sınırı 18 - 25 yaş arası çeşitlidir. Uymak ve ülkenin mevcut yol kurallara katılıyorum önemlidir. Kiralık Otomobil ile ilgili olarak, birçok backpackers vagonlar nerede uyku de, seçim konaklama kirası azalan. Ama araba hırsızlığından atılmak için olan bir önemli güvenlik sorunu dikkate alınarak.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Sitemap