Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Zimbabve

Zimbabve Cumhuriyeti Afrika Güney bölgesinde yer almaktadır. Bu denize kıyısı olmayan ülkenin yağışlı sezon Ekim - Mart ile bir tropikal iklime sahiptir. Kendi benzersiz Coğrafya ve doğal güzellikler ilginç bir turist olun. Kültürel açıdan zengin, Zimbabweans misafirperver ve tek parça heartedly tüm onun turist hoş geldiniz.

Zengin Zimbabveli kültür ve miras da dünyanın her yerinden gelen insanlar çizer. Çanak çömlek yapımı, sepetçilik, oyma ve Tekstil Zimbabve dikkat çekiyor gibi geleneksel dans, sanat ve el sanatları iş.

Bir doğa aşığı iseniz Zimbabve ziyaret etmelisiniz. Kesinlikle dünyanın en güzel ülkelerden biridir. Dünyanın en büyük şelale, Victoria Falls muhteşem ve nefes kesici var. Aile piknik için en sevdiğim yerlerden biri. Zambiya ve Zimbabwe sınırında olduğunu. Büyük lezbiyen dar tepeler ve sırtlar oluşur hazineleri altın, gümüş, platin, nikel yatakları vardır. Büyük lezbiyen kesinlikle Dünya'nın en güzel jeolojik oluşumlar biridir. Açık Göl Balıkçılık tarafından huzurlu vakit geçirmek için Yatçılık veya yüzme, Lake Mutirikwe için gel. Ayrıca hayvan zebra, devekuşu, zürafa, leopar ve daha birçok gibi bulabileceğiniz bir park parçasını oluşturur. Zimbabve doğası Milli Parklar gibi Mana havuzları Milli Parkı şeklinde korumuştur. Parkta zâviye, kamp siteleri ve diğer birçok turistik tesisler var. Öte yandan Vumba botanik bahçeleri güzel benzersiz kuşları izlemek ve özel bitki Çayları yudumlarken süre yemyeşil yeşil bahçeler stroll izin verir.

Başkent, Harare yüksek binaların, uygun bir konaklama tesisleri ve büyük alışveriş merkezleri ile modern bir şehirdir. Şehir aynı zamanda tarihçesi tarihi anıtlar ve yerler ile korumuştur. Ayrıca ailenle vakit geçirebileceğiniz parklar bulabilirsiniz. Bu yüzden Afrika bu ülkeyi ziyaret ve doğanın harikaları tadını çıkarın.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap