Paieška, Palyginimas ir Išsaugojimas
Paėmimas
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Kodėl CaptainCarHire.com?
Draudimas vagystės atveju
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių kreditinės kortelės mokesčių
Neribotas kilometrai
Vietiniai mokesčiai
Premium vietovės mokestis
Draudimas avarijos atveju

Autonuoma Alicante Oro Uostas

Žmonėms, norintiems aplankyti Barselonos Madrido ir Alikantę Ispanijoje daugiausia naudoti Alikantės oro uostas, ir tai yra vienas iš mėgstamiausių turistų oro uostų ir turi galimybę gauti teisingą pasiūlymus. Dauguma, orlaivių, kuriems žemės atlikti turistų, kurie nori aplankyti pakrantės zonose ir klimatas yra labai palankios. Artimiausias miestas yra maždaug trys kilometrai nuo oro uostų ir tai reiškia, kad vienas turi priimti kitą transporto priemonę gauti į paskirties vietą. Jums reikia imtis laiko ir planą visą kelionę, ir tai yra priežastis, kodėl vienas yra patariama naudotis kelionių bendrovių paslaugomis. Jie duoti vieną galimybę padaryti tobula užsakymus kaip automobilių nuoma, apgyvendinimas ir jie suplanuoti įvairią veiklą kad vienas bus padaryti kai jie kelionė srityje. Kai kurios bendros veiklos galima padaryti, lankydami plotas yra Lankymūsi smėlio paplūdimių, mokymosi srities istorijos ir mėgautis vėsioje ir saulėtas oras.

Kai vienas yra Alikantės oro uosto aukšto sezono metu, jie bus sunku rasti savo kelią aplink ir reikia laiko ir atsipalaiduoti skirtingus viešbučius mieste netoliese. Taip pat yra skaičius landmark pastatų įsikūręs Ispanijos įvairių sričių. Nuo Alikantės oro uostas, vienas turi tiesioginį priėjimą prie tokių sričių, bet jiems reikia įsitikinti, kad jie buvo užsisakęs kabinos arba jie bus baigti yra suvyta visur. Per atostogų sezoną, yra daug eismo, ir nuo oro uosto, ir akivaizdu, kad žmonės galėtų praleisti savo skrydžių arba likti uogienės daugiau nei dvi valandas. Laimei, oro uosto gali naudotis keletas automobilių nuomos įmonės ir turi galimybę padaryti šios įrangos užsakymų anksti arba jie bus gauti per didelės. Yra keli maršrutai galima naudoti gauti į pajūrio, ir pagrindinis miestas Alikantės, kuri yra už kelių minučių kelio automobiliu nuo oro uosto. Jums reikia įsitikinkite, kad turite reikiamų įrenginių srityje nuo kapojimo centrai įsikūrę miesto, o tai reiškia, kad vienas turi gauti viešojo transporto. Su asmens automobilį, jūs galite aplankyti centrai vėlai naktį arba nelyginis valandomis kai nėra jokio eismo srityje.

Kai kurie žmonės pasirenka šioje srityje verslo susitikimus ir lauko veiklos. Yra daug padaryti šioje vietoje kaip vandens sporto, lauko Žaidimai, kelionės nuotykius ir bendrauja su vietiniais gyventojais. Jis bus nuobodu, kai didžiulė grupė pateko į viešojo transporto ir tai reiškia švaistymą laiko ir išteklių. Automobilių nuoma įmonėms pagalba, tokioms grupėms turėti prieigą prie autobusai, kurie bus priimti juos į kiekvieną vietą nori.

Pasiimti Vieta

Žemėlapyje:

Klientų atsiliepimai
Rezultatas: (4,7 iš 5)
Netoliese
Avda. De Salamanca 1, Avenida De Salamanca 1, Alicante, 03005
Plaza De La Puerta Del Mar, 3, Alicante, 03002
» Elche (12,4 km)
Hospitalet De Llobregat 8, Elche, 03203, Alicante
» Torrevieja (35,8 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Benidorm La Cala (43,8 km)
Calle Luis Prendes, 4, Benidorm, 03502
» Villena (46,2 km)
Avd. De Alicante, 73, Villena, 03400
Avda. Comunidad Valenciana No. 8 Local 16, Edificio Coblanca 15, Benidorm, 03503
Av Ametlla Mar, Edf. Coblanca 8, Rincon De Loix, Benidorm, 03500, Alicante
16 Calle Azarbe Del Papel, Murcia, 30007, Mu
Sitemap