Paieška, Palyginimas ir Išsaugojimas
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Kodėl CaptainCarHire.com?
Draudimas vagystės atveju
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių kreditinės kortelės mokesčių
Neribotas kilometrai
Vietiniai mokesčiai
Premium vietovės mokestis
Draudimas avarijos atveju

Autonuoma

Ar jūs ieškote Pigūs automobilių nuoma pasiūlymai internete? CaptainCarHire.com, galite ieškoti, lyginti ir rezervuoti automobilių nuoma internete 3 greitai ir lengvai veiksmus.

Ne CaptainCarHire.com mes ieškoti 1 150 automobilių nuoma tiekėjų daugiau negu 31 000 vietas visame pasaulyje. Mes palyginti kainas, įvairių rūšių transporto priemonės SUV's iš pigūs ekonomikos automobiliai ir transporto priemonės vietų 8. Daug tarptautinių oro uostų ir didžiuosiuose miestuose taip pat siūlome prabangių automobilių iš prekinių ženklų tokių kaip Mercedes ir BMW, todėl esame įsitikinę, kad rasite jūs ieškote dešinėje transporto priemonės kainos, mes mums.

Jei jums reikia surinkti transporto priemonę vienoje vietoje ir grąžina jį į kitą tai ne problema. Mes tiekiame daug transporto priemonių yra vienas iš būdų automobilių nuoma, net jei jums reikia grįžti į kaimyninę šalį.

Rezervuoti automobilį su CaptainCarHire.com yra be rūpesčių. Mes turime daugiakalbis klientų aptarnavimo komanda, kurie prieinami 24/7, ir jūs gausite visą paramą atlikę užsakymą. Jei jūs pakeisite savo nuomonę galite atšaukti savo užsakymą nemokamai per pirmąsias 7 dienas ir Keičia jūs internetu bet kuriuo metu iki surinkimo. Taip pat yra Bedu ar kitų paslėptų sąnaudų, su kainomis, mes citata jums. Ką jūs matote, jei ką mokate, ir visiems privalomas draudimas yra įtraukti. Don't atidėti ir užsisakyti šiandien!

Klientų atsiliepimai
Rezultatas: (4,7 iš 5)
Sitemap