Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Kenya

Afrika'nın Doğu Kıyısı ekvatorda, muhteşem bir çeşitlilik ile bu büyülü ülke olacak. Modern yüksek binaların, maceracı Ekvator ormanları, karla kaplı tepeler, çöller, turkuaz deniz kenarında beyaz kumlu plajları burada var bu küçük dünyanın bulacaksınız - kavurucu. Kenya'nın zengin kültür buraya geldim ve zarif güzelliği Britanya İmparatorluğu'nun bir parçası yapmak için yer onun en erken işgalciler gelen tahrik edilmiştir. Kenya nerede Afrika ve Arap kültürü eylenceli bir karışık böyle bir yerdir. Kabile kolonileri de ülke biri en eşsiz kendi şekilde yapmak Kenya kültür zenginleştirmek.

Kenya seyahat yolculuk nın başkenti Nairobi'ye ziyaret ederek başlayabilirsiniz. Afrika'nın en gelişmiş ve modern şehirlerinden biridir. Aynı zamanda çok iyi müzeleri ve tarihi ev ünlü yazar, Ziyaretçilere açık olan Karen Blixen tarihinin korumuştur. Buffalo, Aslanlar, zebralar, zürafalar, çitalar ve çok daha fazla içinde Kenya gibi hayvanları görebilirsiniz. On dört Falls, ünlü şelaleler Thika, ziyaretçilerine muhteşem bir manzaralıdır. Su üzerinde ünlü Tana Nehri rafting kesinlikle en maceralı şeyler yapmak biridir. Eklektik bir gece hayatı, mükemmel bir mutfak, geniş dizi alışveriş merkezleri ve kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz konaklama hayran tüm doğal güzellikleri ile birlikte Nairobi ziyaret etmek için mükemmel bir yer olduğunu.

Büyüleyici bağlantı noktası, Kenya'nın ticaret merkezi olan Mombasa ziyaret etmek için harika bir yerdir. Hindular, Müslümanlar ve Hıristiyanlar bütün yaşayan barış ve uyum içinde bulabileceğiniz kültürel çeşitlendirilmiş liman kenti sizi ağırlamaktan çok misafirperver insanlar vardır. Mombasa Güney saf su ile altın kumsalları vardır. Offshore resifleri mercan, balık, kaplumbağalar ve Yunuslar birçok tür bulabilirsiniz.

Büyük Afrika safari için Gölü Bogoria, egzotik doğal güzellikleri keyif Nakaru veya Victoria ya da yürüyüş ve bazı dünyanın en yüksek dağlar sich Kenya dağı veya Mount Elgon, Kenya olarak tırmanma hedef alıyor.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap