Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Aeroporto Cristiano Ronaldo, 9100-102 Santa Cruz (Portekiz)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Funchal Madeira Uluslararasi Havalimanı

Funchal, Madeira Adaları için onun şarap ile ünlü Portekiz özerk bölgesinde yer alan uluslararası bir Havaalanı havaalanıdır. Funchal şehir için Funchal havaalanından sürücü için yaklaşık on beş dakika alır. onun Havaalanı bir terminal ve Santo da Serra, Santa Cruz, Canical ve Machicio yakın olduğunu. O yılda iki milyondan fazla yolcu deste.

Havaalanında çalışan araba kiralama firmaları vardır ve sundukları Hizmetleri yararlanmak için akıllıca olacaktır. Funchal şehir bir Kiralık Araba kullanırsanız çok daha kolay oluyor.

Şeyler yapmak ve görmek

Funchal, Portekiz'in en güzel şehirlerinden biridir. On sekizinci yüzyıl için on beşinci sırasında bu şehrin bir önemli nakliye merkeziydi. Bahçeleri, pazarlar, katedraller, restoranlar ve alışveriş merkezleri gibi birçok konumlar vardır. Havaalanında bir araba kiralamak sonra aşağıdaki yerlere tur yapabilirsiniz.

  • Madeira botanik bahçeleri- Bu hillside bahçeler içinde büyüyen iki binden fazla bitkiler var. Onlar da ev için kuşlar gibi parakeets ve Funchal iyi bir manzarasına sahiptir.
  • Monte Palace otel Gardens- Monte Palace Hotel geçersiz bir otel, ama küçük bir göl, Çinli bir Bahçe, sanat ve çeşitli fauna ve flora ve bahçeleri var.
  • Santa Clara manastır- Bu manastır 15. yüzyıl sonlarında inşa edilmiş ve şimdi ulusal bir anıt. Bu manastır önemli özelliklerinden biri onun azulejo karoları olduğunu.
  • Sao Lourenco Palace- Bu yarım Sarayı ve yarım kale mannerist mimari büyük bir örnektir. Onun parlak nokta Yeşil Oda, asil Salon, seyirci salonu ve bahçe bulunmaktadır.
  • Katedral- bu katedral Funchal içinde merkezi bir nokta alır. Birçok turist ziyaret. 1493 ve 1517 arasında inşa edilmiştir.
  • Beachgeziler - Madeira Adaları son derece çekici plajlar var. Bir plaj seyahatte konaklamanız Funchal daha keyifli hale getirebilirler.
  • Tekne gezileri- bir kopyasını Santa Maria, Columbus kullanılan gemi yola çıkacak her gün Funchal Güney sahil Madeira, liman.

İçin toplu taşıma için beklemek zorunda kalmadan yukarıda belirtilen yerleri ziyaret zevk almak, Funchal Havaalanı'nda bir araba kiralama emin olun. Kiralık bir arabayla seyahat rahat, kullanışlı ve taksiler gibi diğer araç kullanmaktan daha uygun maliyetli olabilir. Böylece online Funchal havaalanına iniş günü hazır olacak bir araba kiralamak seçebilirsiniz.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Santa Cruz Maderia (1,9 km)
Rua Engenheiro Santos Costa, 16, Machico, Madeira, Ma, Machico
» Madeira Machico (4,1 km)
Rua Engenheiro Santos Costa, 16, Machico, Madeira, Ma, Machico
» Caniço Madeira (8,1 km)
Caniço De Baixo (in Front Hotel Royal Orchid), Lote 8 b, Caniço
» Santa Cruz (9,5 km)
Hotel Dom Pedro Garajau, Santa Cruz
» Funchal Madeira (14,0 km)
Estrada Monumental, Edifício Galerias Da Ajuda, Ii, 372 – Loja J, Funchal, 9000 – 116
» Calheta (15,5 km)
» Funchal (17,3 km)
Rua Nova Da Quinta Deão, 19, Funchal
» Cabo Girao (22,0 km)
Cabo Girao, Cabo Girao, Madeira
» porto santo liman (56,8 km)
Porto Santo Pick Up, Porto Santo, Madeira
Arrivals Hall, Porto Santo, 9400, Madeira
Sitemap