Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Aeroporto Lajes - Praia Da Vitória, Terceira, 9760-251 (Portekiz)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Ilha Terceira Azores Havalimanı

Terceira Acores adalar, Atlas Okyanusu'nun ortasında yer alan ada adıdır. Ayrıca 'Ilha Lilas' anlam 'leylak' veya 'mor ada' olarak adlandırılır. Büyük adalar adalar arasındadır; 395.75 km sq. yüzölçümü ile kişi 56 binin üzerinde ev yerdir.

Ilha Terceira Acores Havaalanı 'Lajes alanın' da denir. Bu Portekizce Hava Kuvvetleri ve Acores hava Bölge Komutanlığı tarafından paylaşılan bir çoklu kullanım kentindedir. Hava alanı da yer alan bir bölgesel hava yolcu ile terminal, paylaşılan 15 km. kadar kuzeydoğusunda, Azores, Portekiz De Heroismo' Angra.

Terceira Things to Do

Ilha Terceira Acores havaalanına indiğinizde rent a car çok ziyaret edebilirsiniz yerler olduğundan emin olun. Terceira güzel ve doğa ile yüklendi.

  • Ahtapot Dalış Merkezi- bu huzurlu bir tatil için mükemmel bir mekandır. Dalış doğaya daha yakın hissediyorum kolaylaştırır yerdir. Ayrıca hafta sonu tekne ve shore dalış vardır. Yer tüm yıl boyunca açıktır ve hava izin verir ne zaman dalış yapabilirsiniz. Kiralık bir araba orada aşağı gidiyor, zaman kaybı olur.
  • Algar de CarvaoBu yer Ilha Terceira Havaalanı sonra ilk durağı olmalıdır gerçekten hayran olmak istiyorsan - . Temel olarak boş bir yanardağ yerdir. Erimiş lav aynı anda bulunan tüneller boyunca yürüyerek ulaşabilirsiniz. Taş duvarlar, hafif müzik, yağmur damlaları düşen, sesi inanılmaz renkler her zamankinden daha unutulmaz sahne olun.
  • İp Adventures- ip maceralar gerçek güzelliği görmek yaptığınız doğaya yakın almak bazı inanılmaz deneyimleri sunmaktadır. Rock slayt tobogganing, akış sürüklenen ve göletler atlama kayış şelaleler, tadını çıkarabilirsiniz. Doğa deneyim sonra siteye tepeden Ilha Terceira Acores Havaalanı Oto Kiralama istiyorsanız ip maceraları adlı.
  • Comunic hava- Comunic hava Terceira Island turistler için doğa aktiviteleri düzenleyen bir şirkettir. Turist Rehberi ve onları bu harikalar doğal güzelliği zevk yapmak için özel bir şirkettir. Yürüyüş turları, Bisiklet Turları, sıcak hava balon, Kayak, programları ve kuş gözlem rahatlatıcı deniz Comunic hava tarafından düzenlenen etkinlikleri arasında yer almaktadır. Kulağa o zaman bu daha eğlenceli aslında. Senin meşgul program üzerinden biraz zaman çıkar ve Comunic hava, doğa ile vakit geçirmek.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Praia Da Vitória (1,0 km)
Praia Da Vitória, Aerogare Civil Das Lajes, Lajes, 9760 251
Angra Hotel Garden Praça Velha, Angra Do Heroísmo, 9700 201
Praca Velha, Angra Do Heroismo, 9700 201
Angra Hotel Garden,praça Velha, Angra Do Heroismo, 9700 201
Sitemap