Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Francisco Sa Carneiro, Maia, 4470-827 (Portekiz)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Porto Havalimanı

Porto havaalanında iken erişim Hizmetleri bir dizi olabilir biliyor musun? Araba Kiralık şirketler, konaklama tatil, rezervasyon şirketleri ve butikler gibi farklı özellikler bir dizi ev sahipliği yapan büyük bir Havaalanı, durumu nedeniyle bu. Porto Havaalanı Portekiz kalbinde yer alır ve çevrenin güzelliktir. Bu insanlar dünyanın diğer bölgelerine ve bölgedeki diğer şehirlere kolayca bağlanır beri genellikle bir vızıltı faaliyet yerdir. Bu ülkedeki üçüncü en işlek Havaalanı ve farklı yolcu ve Kargo uçakları faaliyet gösteren çok sayıda uçuş şirketler vardır. Şehre en yoğun sezon sırasında alma olasılığını ile bir nerede onlar rahatlamak ve şehrin görüntülemek için zaman ayırın konaklama yerleri yükler vardır. Ancak, şehre almak uzun zaman bir genel araç kullanır alır. Onlar kullanmak gerek bulunduğu alanları belirlenir ve diğer alanlara bağlamanız gerekir insanlar için çok zor. Şehre kolayca almanın bir yolu araba Kiralık Hizmetleri aracılığıyla ve onlar online kanal kullanın veya havaalanında ofisleri kullandığınızda bir onları kolayca olur. Araba kiralama şirketi iyi başarısız olduğu iyi çalışmıyor bir araba ile sen sona erecek biliyor emin olmanız gerekir.

İş için bölgede pek çok ziyaretçi vardır ve diğerleri rahatla ve farklı alanlarda ziyaret istiyorum. Bazı müzeler ve sanat galerileri Yani birkaç kilometre Havaalanından şehir merkezinde bulunmaktadır. Bu alanlarda, taksi fiyatları çok pahalı ve toplu taşıma gece belirli zamanlarda çalışmaz. Seyahat ücret almak isteyenler araba Kiralık Hizmetleri yaptırmanız gerekmektedir ve onlar doğru Hizmetleri ile sona erecek. Aynı şehirde foist süre vardır ama onların gizlilik sevsin ve bölgede huzur içinde tur yeni insanlar için geçerli. Onlar Şoförlü araba Kiralık servislerine erişmek için fırsat var. Onlar biraz daha yüksek tahsil edecektir ama bu şehrin farklı alanlarında daha fazla bilgi için Kaymakam fırsatlar biridir.

İş adamları ve yöneticiler beri onlar toplantılar için geç olmayacak ve araba onları farklı alanlara almaya hazır araba Kiralık olanaklarından yararlanan bir daha yüksek şansı. Bazı biri bu bölgede tur yapabilirsiniz yerler şehir merkezleri, iş kompleksleri, müzeler ve tarihi binalar içerir. Havaalanında, bir sürü Hizmetleri alır ve onlar - ecek almak Restoran, Lounge, forex Bürosu, Tur firmaları ve Araç Kiralık şirketleri.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,6 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Maia (4,3 km)
Moreira, Maia, 4470 628
» Porto Ave Boavista (9,2 km)
Rua 5 De Outubro 378 382, Porto, 4100 172
» Porto Sehir Merkezi (10,9 km)
Porto, 4000 268
Rua Da Estacao, Porto, 4300 173
» VN Famalicao (21,0 km)
Calendario, Vila Nova Famalicao, 4760 104
» Pacos De Ferreira (25,1 km)
Ed.paco Antigo,lj.4, Pacos De Ferreira, 4590 505
» Paredes (27,1 km)
Rua Central De Mouriz 464, Paredes, 4580 590
» Penafiel (30,9 km)
Loja Roadline Rans, Roadline. Lda, Penafiel, 4560 755
» Magikland (33,0 km)
Lugar Do 33 (junto Ao Estadio),lj.f, Penafiel, 4560 501
» Penafiel North (33,7 km)
Lugar Do 33 (junto Ao Estadio),lj.f, Penafiel, 4560 501
Sitemap