Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Ponta Delgada, 9500-749 (Portekiz)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Ponta Delgada Azores Havalimanı

Son araba kiralama servisi (karayolları üzerinde iki kez daha benzin harcanan kentsel yerlerde) para tasarrufu sağlayan birkaç Ponta Delgada çevreleyen şehirlere, gitmek isteyenler için idealdir. Zaman zaman, geri, yürüyebilir ama şehir, otobüs veya metro gerek yok, kolayca bir araba kiralayabilirsiniz. Neden senin için bir iniş araba Kiralık seçeneği tercih olduğunu suçlular turizm için lüks bir araba kiraladı zaman tanımak ve (bavul, kamera, vb, içinde) bu her ne ise çalmak için açın unutmayın. Bu yüzden hiçbir şeyden değeri içinde veya park içinde özel bir garaj bırakmamaya çalışın. Buna ek olarak, önemli bir avantaj bir şehirde araç kiralama ve başka geri olduğunu. Bu bile boşa zaman veya para geri dönmek için araç kiralama şirketleri Ponta Delgada içinde birçok şube var.

Hiç bir araba kiraladım, süreci en iyi fırsatlar imha etmek için overcharges düşmeye bazı potansiyele sahip olduğunu fark olabilir. Aşağıda bazı ek ipuçları için daha güvenli bir araba kiralama sorunu yüz için vardır:

1) bir araba Kiralık anlaşma erken rezervasyon yaptırın. Bildiğiniz gibi araba kiralama sabit oranları ya da sonsuz hisse senedi var mı. Bir ekonomi araba ve belirli bir teklifin veya çok gerekli bir tarih için arıyorsanız, özellikle burada kalmak istemiyorsan erken, yapsan iyi araba kullanılabilir için bekliyor. Eğer bir şey, sadece başka bir şey için yerleşmek gerekir.

2) fiyatları karşılaştırmak deneyin. Hatta aynı tür veya model bir araba, büyük farklılıkları oranları bir şirketten diğerine sahip olabilir.

3) rezervasyon ve ödeme peşin. İster online veya bir seyahat acentası aracılığıyla yapın, baş ve seyahat servis ve ödeme makbuzu ile konu çıkar. O - ecek kurtarmak cezbeden ve "yorumlama farklılıkları" ne zaman Ponta Delgada seyahat sağlayacak araba alıyorum. Buna ek olarak, sayaç fiyatlar rezervasyon olmadan varacaksanız öderdin, çok daha pahalı olabilir.

Sonuçta, ne istersen sor. En uzman temizleyin Araba Kiralık şüpheler. Örneğin, ne kadar geç araba dönebilirsiniz sormak sonra dönüş cezasını gerekip gerekmediğini belirleyin ya da değil ve hemen sizin şüphe temizlediğinizden emin olun. Ayrıca, son tank gaz ödemek gereken bilmek olsun. Arabayı geç döndüğünde bazı şirketler yüksek bir ek ücret talep. İstediğiniz gibi bir temel araba anlaşma ve sürücü almak deneyin. Son olarak, acil durum numaralarını almak ve devam unutmayın.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Yakın yerler
São Miguel Park Hotel Lobby, R. Manuel Augusto Amaral S/n, Ponta Delgada, 9500 222
» Ponta Delgada (2,5 km)
Solmar Avenida Center Lj 14 R/c, São Miguel, 9504 529
Neat Hotel Avenida Lobby, Rua Dr. José Bruno Tavares Carreiro, Ponta Delgada, 9500 119
Campo São Francisco, 19, São Miguel, 9500 153
Grand Hotel Açores Atlântico Lobby, Av. Infante Dom Henrique 113, 9500 150 Ponta Delgada, Ponta Delgada, 9500 150
Hotel Marina Atlântico Lobby, Av. João Bosco Mota Amaral Nº 1, 767, Ponta Delgada, 9500 767
» sao miguel oteller (18,2 km)
Mention Hotel Name, São Miguel
» Furnas Azores (33,8 km)
Terra Nostra Garden Hotel Lobby, Rua Padre José Jacinto Botelho, 5, Furnas S. Miguel, 9675 061
Sitemap