Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Portela, Lisboa, 1700-008 (Portekiz)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Lisbon Havalimanı

Bugün o on altı jet yollarını övünme ve başlangıçta sadece dört bir kilometre uzun pistleri ile yola çıktık, Lizbon Havaalanı büyük ölçüde genişletmek mümkün olmuştur. Hava hala varlığını İkinci Dünya Savaşı sırasında oldu. O zaman Müttefik için tüm açık ve her iki eksen zorlar. Yıllar içinde havaalanına dünyanın çeşitli yerlerinden gelen uluslararası yolcu daha fazla kapılarını açmak mümkün olmuştur.

Bugün bile Portekiz en sevilen havaalanlarında biridir. Başlangıçtan kaldırmak için çok sayıda yükseltmeleri uğramıştır beri kendi durumları şimdi uluslararası Grade. Bu gelişmeler daha fazla uluslararası havayolları uçuş operasyonları bölgedeki sunmak için geliyor gördüm. Bilgin olsun, Lizbon Havaalanı Lizbon Portekiz başkentinin yaklaşık 7 kilometre kuzey tarafında stratejik olarak yer alır.

Konumu çok fazla uğraşmadan town otelleri için almak birçok yolcular için daha kolay yaptı. Yetersiz 7 km havaalanına hizmet araba Kiralık şirketler geniş dizi tarafından işlenebilir. Bu nedenle, Lizbon'a geldiğinde herhangi bir zamanda, sen her zaman da şehre yolunuzu ulaşmıyorsa daha sorunsuz olacağını emin olabilirsiniz. Bu Havaalanı stratejik konumunu bir üstünlük Portekiz ve büyük Avrupa kıtasına de içinde birçok diğer Havaalanları üzerinden sunmak için Not edildi.

En iyi Havaalanı özellikleri ile bir Havaalanı için arıyorsanız, Lizbon Havaalanı sadece senin mükemmel bir cevap olabilir. Bu Havaalanı'nda tüm kalmak rahat olduğundan emin olmak için iyi bir şekilde donatılmıştır. Hediyelik eşya dükkanları, gümrüksüz satış mağazaları, bebek bakım tesisleri, sol Bagaj, Restoran ve konferans salonları sadece bir gösterimini bazı burada karşılaşacaklar tesisleri vardır. Havaalanında da Engelli ya da fiziksel engelliler için yiyecek ve içecek sağlamak ve kesinlikle burada ellerinde İmkanları çeşidi ile fark edeceksiniz.

Lizbon Havaalanından şehir merkezine taşımak istediğinizde size boşuna birçok farklı seçenek vardır. Dışında yolcu terminal alınca, orada iş koyduk birçok araç Kiralık Hizmetleri bulacaksınız. Ayrıca Havaalanı ve şehir merkezi günlük olarak arasında faaliyet Servisi otobüs Hizmetleri bir çift vardır. Sahip olmak istiyorsanız Ancak, ne Lizbon a iyi duyumsamak gerçekten size sunabilir; Kiralık Araba kesinlikle gözden kaçırmak seçemezsiniz bir seçenektir.

Kiralık Araba kısa mesafeler dikkate alınarak şehre almak için en etkili yoldur. Daha çok, hala internette bu şirketlerin Hizmetleri için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Europcar örneğin faydalanmak ve onlar da online rezervasyonlar için izin en iyi araba kiralama hizmetleri biridir. Bir kez doğru ulaşım çözüm aldık, şimdi şehir etrafında çok kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Orada çok sayıda konumlar burada Lizbon ve daha büyük Portekiz devlet için teşekkür ederiz. Otel konaklama tesisleri de, şirketler burada hiç ihtiyacın olursa nasıl bir ihtiyacın kaliteli hizmet sunmak başarısız.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Prior Velho (1,6 km)
Av. Severiano Falcao, No 3, Prior Velho, Lisbon, 2685 379, 2685 379
» Lisbon Prior Velho (1,9 km)
Lisboa, 1800 255
» Odivelas (4,4 km)
Avenida Das Acácias, 4 a Colinas Do Cruzeiro, Odivelas, 2675 221
Rua Castilho, 72, Lisbon, 1250
Lisboa, 1050 016
» Carnaxide (10,5 km)
Edifício Azevedos, Estrada Do Zambujal, Alfragide, Amadora, 2614 000
» Miraflores (10,6 km)
Ed.amadeu Sousa Cardoso, Miraflores, 1495 131
» Montijo (15,0 km)
Estrada Nacional 5, Zona Industrial Pau Queimado, Afonsoeiro, Montijo, 2870 832
» Oeiras (16,3 km)
Oeiras Tagus Park, Núcleo Central Loja Nº 138, Oeiras, 2740 122
» Mem Martins (19,5 km)
Mem Martins, 2725 410
Sitemap