Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Aeroporto Da Horta - Castelo Branco, Faial, 9900-321 (Portekiz)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Horta Havalimanı

Horta Havaalanı için tek - terminal tesisi ile kurulması bir iki katlı ev sahipliği yapmaktadır ve bu sadece 10 km uzaklıkta Horta şehir. Bu bir sürü turist tatil ve diğer amaçlar için içinde ve dışında Havaalanı gidiş hizmet edebilir. Azores çevresinde çeşitli hedeflere Corvo Adası ve Ponta Delgada gibi diğer hedeflere bağlı SATA hava Açores Havayolları ile çok düzenli uçuşlar gong vardır. Araba Kiralama servisi veya taksi ile Havaalanına gitme Horta şehirden kolayca dolaşabilirsiniz. İşaretleri her yerde bu yönde işaret olarak bu yabancı ülkede kaybetmiş olmanın deneyimi asla. Taksi ve Havaalanı içinde terminal bulabileceğiniz popüler araba Kiralık şirketler vardır.

Bu yer görmek istiyorsanız, o zaman bu özellikle Azor Adası'nın güzelliği yaşamak isterim eğer yeri ziyaret için en iyi zaman bilmeni önemlidir. Atlantik Okyanusu yakın adadan yemyeşil görmek istiyorsanız, bu bilgileri senin gibi bir varoluş için hayati önem taşımaktadır. Erişilebilirlik asla burayı gezisi zaman bir sorun olacak bilmek iyidir. Bu ada çok yıl boyunca tekne veya uçak üzerinden erişilemez. Para kazanmak istiyorsanız eğer, o zaman en pratik ve ekonomik bir şekilde uçmayı Azor için gidiyor. Bu adalar, ama hala çok sayıda turist yelken kullanarak yelken tercih feribot cruise bulmak çok zor bu bağlantı noktasını o durakta gemi onun mesafe yapar. Bir cruise gemi sürme adanın güzelliği daha yakından bakmak sadece bir yol, ama en az bir hafta geçirmek amacıyla en iyi şekilde tatil yapmak gerekir. Uçan herhangi Azor için gitmek istiyorum yıl idealdir.

Azores tatil deneyim istiyorum dikkate almanız gereken önemli faktörlerdir. Adanın havalarda asal endişeleri biridir ve sonraki endişe tatil fiyattır. Tepe ve kapalı tepe sezon son noktadır. Bu yere gitmek için yılın en iyi zaman hava en iyi, ancak aynı zamanda Azores tatil fiyatları da bu süre içinde çok yüksek demektir bu olduğunda. Adanın turistlerin büyük sayı ile dolu değil, hangi mevsimde olursa olsun adaya gitmek istiyorum asla turist kalabalığından karşınıza çıkacak bilmek iyidir. Azor Adası olacak hazine keşfedilmemiş bir mücevher olduğunu. Bu güneşli ve sıcak ay, ancak Temmuz ve Ağustos ideal ayları gibi Mayıs - Eylül aylarında hava harika yaşayacaksınız.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Yakın yerler
Lajes Int Airport, Praia Da Vitoria, 9560 251
» Azores Horta (7,4 km)
Rua Angustias Nº 70 R/c, Horta, 9900 039
» Horta şehir (8,2 km)
Rua Angustias Nº 70 R/c, Horta, Faial, 9900 039
Terminal Maritimo Da Horta, Marine Terminal, Horta, 9900 114
» pico köy Madalena (16,3 km)
Cais Da Madalena S/n, Madalena, Pico, 9950 305
» pico Havalimanı (24,3 km)
Aeroporto Do Pico, Pico, 9950 011
» Sao Jorge (47,6 km)
Velas, Sao Jorge, 9800 527
» Vila Das Velas (47,8 km)
Largo Dr. Joao Pereira 21, Velas De São Jorge, 9800 527
Aerporto De São Jorge, Velas De São Jorge, 9800 308
» Sao Jorge Island (52,2 km)
Largo Dr Joao Pereira 21, Velas De Sao Jorge, 9800527
Sitemap