Vyhľadať, Porovnať & Rezervujte Si Auto
Vyzdvihnutie
Odovzdanie
Kde ste prišiel z?
Vek vodiča
Prečo CaptainCarHire.com?
Bez poplatkov za zmeny v rezervácii
Poistenie proti krádeži
Bez poplatkov za platbu kreditnou kartou
Neobmedzené kilometre
Najlepšie ceny garantované
Najnižšia garantovaná cena
Havarijné poistenie

Autopožičovňa

Hľadáte lacné Požičovňa áut ponuky online? CaptainCarHire.com, môžete vyhľadávať, porovnajte a rezervujte prenájom automobilu on-line v 3 rýchle a jednoduché kroky.

CaptainCarHire.com hľadáme dodávateľov prenájom automobilu 1 150 vo viac než 31 000 destinácií po celom svete. Môžeme porovnávať ceny pre mnoho typov vozidla z ekonomiky lacné autá SUV a 8 sedačková vozidla. Na mnohých medzinárodných letísk a veľkých miest ponúkame aj luxusných vozidiel od značiek ako Mercedes a BMW, takže sme si istí, nájdete vozidla hľadáte v pravom cenu sme nás.

Ak budete musieť zbierať vozidla na jednom mieste a návrat do druhej, potom to nie je problém. Mnoho vozidiel, ktoré dodávame sú k dispozícii pre jeden spôsob áut, aj v prípade, že budete musieť vrátiť do susednej krajiny.

Rezervácie auta s CaptainCarHire.com je bezstarostná. Máme viacjazyčné klientom servisný tím, ktorí sú k dispozícii 24/7, a dostanete plnú podporu, akonáhle ste urobili rezerváciu. Ak zmeníte názor zrušiť rezerváciu zadarmo počas prvých 7 dní a zmenu vám rezervácia kedykoľvek pred odberom. Tam sú tiež žiadne rezervačné poplatky alebo iné skryté náklady s cenami, ktoré sme vám citovať. Čo vidíte, ak to, čo budete platiť, a všetky povinné poistenie sú zahrnuté. Nemám meškanie a rezervujte ešte dnes!

Spätná väzba od zákazníkov
Skóre: (4,7 z 5)
Sitemap