Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
*no Truck Return* Key Box At Parkig, El Prat Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820 (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Barselona Havalimanı

Barcelona Havaalanı Barcelona 13 km. mesafededir ama orada arasında birçok farklı küçük şehirler arasında. Bu İspanya ve sunucu birkaç farklı uluslararası turistler ve iş adamları yerde meşgul olmak tüm ile yapmak en büyük havaalanlarından biridir. Bir gün, binlerce kitap ve diğer alanlarda İspanya ya da dünyanın diğer bölgelerinde seyahat insanlara hizmet vermektedir ve bu turizm ve bölgedeki işletmeler teşvik etmektedir. Yakın geçmişte üzerinde hükümet tıkanıklık bol olduğu İmkanlar kullanmasını kolaylaştırmak için havaalanında genişleyen n başlatmıştır. Yüksek trafik tüm gece gündüz ve sırada olmadığında daha hızlı hizmet beklemek değil, çok sayıda hava şirketler tüm dünyadan ve bu yer en iyi küresel yerlerinden biri bağlayın. Bu yakın diğer şehirler İspanya ve bu yaptığı iş ve diğer gündemler için seyahat etmek isteyen insanlar için daha iyi olmasıdır. Onlar sadece onlar için erken İmkanları karışık olması sona erecek için yaptırmanız gerekmektedir. Bazı insanlar ne zaman uzun bir süre için Alan Turing ve bu beklenmedik masrafları kısmak olacaktır araba Kiralık Hizmetleri ile yerleşmek. Bir iş grubu ile seyahat ederken, otobüsler teklif araba Kiralık Hizmetleri kullandığınızda toplantı ve diğer alanlarda katılmak uygun bulacaksınız. Bu veri yollarının iyi durumda olan ve geniş bir kapasite uygun. Araba Kiralık firmaların çoğu iş adamları için farklı alanlara Şoförlü sürmek sunarak kolaylaştırmak ve bu onlara zaman ve maliyet tasarrufu.

Bazı yöneticilerin yüksek sınıf otomobil almak isteyen ve bunun için Barcelona havaalanında bulunan araba Kiralık şirketlerde olan rezervasyon yapmanız gerekir. Bu çok onları onlar toplu taşıma veya genellikle pahalı olan ve her zaman meşgul kabinler için beklemek gerekmez beri alan tur kolaylaştırır.

Eğer bir futbol fanatiği iseniz, hangi vermek bir canlı maçları sunarak en iyi futbol bir tat bırakıyor stadyum, alanında, ziyaret gerekir. Hafta sonu boyunca çeşitli club oyunlar vardır ve bu bir alanda dinlenmek en iyi yollarından biri. Ancak, stadyumlar için bağlanmak yok toplu taşıma sistemleri, ve bu bir uygun araba Kiralık imkanları ile bırakır. Ne zaman sen are İspanya ve sen seyahat Barcelona Havaalanı kullanmanız gerekir, bu araba Kiralık firmaları alanında kullanmak için tavsiye edilir ve bu sizin hareket etmek için daha kolay hale getirecek.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
*no Truck Return* Key Box At Parkig, El Prat Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
Terminal 1 & 2 Llegadas, El Prat De Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
» Barselona Mas Blau (3,2 km)
Parque De Negocio Mas Blau, Selva 9, Prat Llobregat Bcn, 08820
Devolucion Cars: Pk Saba Train Stat, Plaza Países Catalanes, S/n, Barcelona, 08014
» Barselona Gran Via (14,2 km)
** No Trucks Return **, Barcelona, 08010
C/ Rosa Sensat, 4 (entrada Parking), Barcelona, 08005
» Barselona Kuzey (15,7 km)
** No Trucks Return **, Barcelona, 08018
» Martorell (24,9 km)
Pau Claris, 46, Martorell, 08760
» Sabadell (29,1 km)
Sabadell, 08205
» Terrassa (31,0 km)
Carretera Montcada, S/n, Terrassa, 08223
Sitemap