Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Valencia, 46940 (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Valensiya Havalimanı

Yolcu Valencia açısından İspanya sekizinci en işlek Havaalanı ve ikinci bölgenin en yoğun sonraki sadece Alicante havaalanıdır. Manises havaalanı gibi diğer adıyla da bilinen 8 km Valencia ana şehir batısında yer alır. Havaalanı metro ağı, düzenli aracılığıyla ana şehir ve otobüs servisleri ile de bağlantılıdır. Valencia Havaalanı sadece büyük Ulusal otoyol UtopiaA - Madrid'e devam ediyor ve ayrıca 3 yanında stratejik bulunan çok yakın Ütopya A - 7, Valencia Barcelona'ya bağlayan kıyı rota.

Bu Havaalanı 15 Avrupa ülkesi arasında hedeflere bağlanır. 2011 yılı en çok 70,400 uçuşlar yaklaşık 5 milyon yolcuyla hareket bu havaalanından çalışma gördüm. Valencia havaalanı Air Nostrum, Iberia bölgesel taşıyıcı için ana üs olarak hizmet vermektedir. Kiralık Araba seçimleri Valencia havaalanı, İspanya iyi bir dizi bulabilirsiniz. Havaalanında bir karşılaştırma 450 farklı araç kiralama şirketleri'den fazla alabilirsiniz! Burada farklı yerler etrafında taşımak için iseniz, burada gelişinizden sonra yapılacak en iyi şey Kiralık Araba hizmeti sağlayıcınızı seçin ve sürücü ücretsiz bir güçlük var etmektir. Kiralık Araba ofisleri terminal binası havaalanında zemin katta bulunmaktadır. Birçok yerel Otomobil Kiralama Şirketleri teklif çekici Teklifler ve AARP ve AAA üyelerine indirimler. Bazı yerel seyahat dergi reklamları başvurun.

Teklifler ve indirimler dışında araba Kiralık ajansları eklediğiniz Hizmetleri birçok değer sunuyoruz. Onlarla yürütmek hareketleri, güvenli ve özel olur. Onlar güvenilir hizmet onların en iyi araç ve deneyimli sürücüler Emanet tarafından render. Kolaylıkla Ekonomi, en lüks bir Sedan için kompakt arabalarından bir dizi istihdam ederek hareket. Herkes için bir şey!

İşte bazı ipuçları iken araba Kiralık Hizmetleri İspanya Valencia Havaalanı'nda seçin. 5 ya da 6 gün boyunca işe almak bakarsanız bir hafta boyunca bir araba kiralayabilirim; Bu daha az maliyeti. Eğer sen - ebilmek yönetmek daha az yer ile aynı zamanda daha iyi bir kilometre verir bir kompakt araç rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kendi sürücü araba kiralama da bazı servis sağlayıcılar ile kullanılabilir. Bölge de biliyorsanız bu tesis boşuna ve bir sürücü işe üzerine mal ekstra kaydedin. Araba güvenilir ve mükemmel hizmet ile kurumları ziyaret edebilirsiniz senin yanında işe bazı en sonra bölge yerlerde aranan. Nehir Turia kıyısında yer alan ana şehir yıl her yerinden mükemmel kalabalık çekin birçok yer vardır. Valencia başlayan Morella ortaçağ şehir, Sagunto şehir, Saint Joseph Vall d'Uxio mağaralarda ve Albufera doğal park gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
Alt Millares (poligono Mas Del Oli), Valencia, 46940
Carretera N iii Km 345, Carretera N iii, Km 345, Aldaia, 46960
C/san Vicente Martir 188 190, Valencia, 46007
San Vicente Martir, 171, San Vicente Martir, 171, Valencia, 46007
Carrer San Vicent Martir, 171, Estacion De Tren Ave, Valencia, 46007, Va
» Puerto Sagunto (28,8 km)
Puerto De Sagunto, Sagunto, 46520
» Alzira (37,6 km)
C/ Dr. Ferran, 157, Alzira, 46600, Valencia
Sitemap