Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Mallorca Airport, Mallorca, 07071, Palma De Mallorca (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Mayorka Havalimanı

Mallorca Havalimanı İspanya'üçüncü en işlek Havaalanı ve bu yolcu sayısındaki artış nedeniyle değişmek üzere. Küçük bir Havaalanı başladı ama son zamanlarda, dünyanın kapılarını açtı ve bu alanlarda en büyük havaalanlarından biri haline gelmiştir. Bu gelen şehir, Can - Pastilla, faaliyetleri havaalanında sayısındaki artış nedeniyle hızla genişleyen bir şehir, 10 km bulunmaktadır. Bu da genel olarak İspanya ve dünyanın diğer bölgelerine bağlayan bir şehir olduğunu. Bu sekiz gates ile büyük bir kapasiteye sahiptir ve 20'den fazla kasıtlı uçuş şirket sunucularının ve Turizm ve bitişik alanları ziyaret etmek isteyen insanlar için iş kalbidir. Burası İspanya kalbinde genişletmek istediğiniz yatırımcılar için bir altın madeni oldu ve bazı uluslararası iş adamları burada temel belirledik. 2010 yılında, havaalanında 100.000 kişi günlük hizmet kapasitesine sahip ve bu genişleme ve daha iyi hizmet için talep yol açtı. Çok alanlarda trafiktir bütün gün ve bütün gece, bu nedenle bir zaman ayırın ve iyi için gezi planı için neden kalabalık. Bazı havaalanında tesisleri konaklama noktalar, restoranlar Kiralık Araba, Tur şirketleri ve bankalar bulunmaktadır. Çoğu farklı şehirleri ziyaret etmek isteyen iş adamları en az 10 km Havaalanı yer alan ve turistler için tek bir yerden. Çevrenin güvenliğini en son araçlardan bazıları her ziyaretçi korunmasını sağlamak için kullanın ve shun ve suç olayları ile ilgili oldukça etkileyici.

Ulaşım alanındaki konularda gelince, bir zaman ayırın ve nereye gidiyorlar anlamak ve bunun için verimli bir şekilde planı gerekiyor. Toplu taşıma araçları belirli yolları izler ve bunların en az üç kere a gün ve geri kalan resmi tatil döneminde faaliyet. Otobüsler bu yolları kullanmayın beri de tercih isteyenler şehir merkezini veya kıyı alanları için ziyaret edin bu gitmez. Alan için yola çıkmadan önce araba Kiralık firmalar büyük talep, bu nedenle kitaba ihtiyacı vardır. Harita yardımı ile bir şans farklı sürücü için vardır harita açık olduğundan değinir ve sadece Karayolları kullanın.

Konaklama tesisleri komşu şehirlerde oldukça rahat ama bir maliyetlerinde tasarruf istediğinde, onlar Kiralık uygun fiyatlı bir oranda rahat daireler şansına sahip. Onlara dikkat dağıtıcı olmadan şehir manevra, araba Kiralık güvendiðiniz ve onların ihtiyaçlarına uygun olacak arabalar ile yerleşmek ihtiyaçları var.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
Camino De Can Pastilla 72, Palma Mallorca, 7610
Calle Marbella 53 B, Palma De Mallorca, 07610
Carrer Montsenyor Palmer, 3, Palma De Mallorca, 07014
Avda. Ingeniero Gabriel Roca 29, Bajos Hotel Palace Atanea, Mallorca, 07014, Palma De Mallorca
» Mallorca Bendinat (13,9 km)
» Magalluf (17,9 km)
Magalluf, Magalluf, Mallorca, 07181
» Mayorka Santa Ponsa (23,0 km)
C/ramon De Moncada 9, Santa Ponca Calvia, Mallorca, 07180
» Mayorka Paguera (24,2 km)
Paguera, Paguera, Mallorca, 07160
Colonia De S Jordi, Mallorca, 07638
Sitemap