Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Poligono Industrial Parcela 1 A, Vilobi D Onyar, Vilobí D'onyar, 17185 (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Girosna Havalimanı

Girona havaalanına Girona şehir yaklaşık 12,5 kilometre güneybatı tarafında esas almaktadır. Catalonia, İspanya da Kenarlıklar şehrin Kuzey Doğu tarafında stratejik olmasıdır. Ayrıca dikkati havaalanına iyi İspanyolca konuşan ulus Pyrenees, Barcelona ve Costa Brava bölgelerine bağlanır.

Aslında 1965 yılında inşa edilmiş, başlatıldıktan sonra Girona havaalanına havaalanına yolcu sayıları bir üstel artış gördü. İlk yolcu sayıları sadece mütevazı ama onlar dünya genelinde hizmet için çeşitli hava yolları açmak devam ederken, gökyüzü kesinlikle onlar için sınırı değil olacak.

Üs koyduk çeşitli hava yolları vardır Girona Havaalanı . Örneğin, Ryanair, bir düşük maliyetli havayolu Dünya bugün Girona Avrupa Merkezi olarak ve kesinlikle bu havalimanından seçti. Bu müşteri sayısını üstel bir artışa neden olmuştur. Bu Havaalanı yaygın olarak büyüdü bilgin, 1993 yılında sadece 250000 insanlarla ele. Ancak, arasında 2002 ve 2008 yılı, yolcu sayısı 5.5 milyon iyi için yetersiz bir 500000 on kat arttı. 2010 yılı aşkın 4.8 milyon, Havaalanı kaydedilen yolcu sayar.

Hala bu Havaalanı Barcelona alternatif kullanmak bazı insanlar vardır. Barcelona'dan yaklaşık 92 kilometre yer alır. Bu havaalanından Barcelona'ya bağlanması gereken yolcu birçok araba Kiralık hizmet ve sadece yolcu terminal dışında kullanılabilir otobüs taşıma kullanabilirsiniz. En iyi seçenek ancak araba kiralama ile gitmektir.

Sen - ebilmek giriş terminal birçok araba Kiralık hizmetler vardır. En iyi hizmetleri alırsanız, sadece bir saat içinde Barselona şehrinin erişmek mümkün olacak. Araba Kiralama Hizmetleri operatörleri çoğu yerlileri. Yani İspanya gayet iyi anlıyorum. Bu nedenle, kabinler, fazla etkinlik ile şehir etrafında almak istiyorsanız, en iyi seçenektir. Sürücüleri burada zaman geçirmek ve kalacağınız gün burada whirl gibi çok sayıda turistik keyfini İspanyolca konuşan ulus farklı yerlere alabilir.

Terminal alacağı birçok farklı özellikleri vardır. Sadece ama bazı buradan gelmesini bekleyebilirsiniz tesisleri bir gösterimini yolcu check - in, bir gıda Galerisi, Hediyelik eşya dükkanları, restoranlar ve ATM makineleri vardır. Onlar çok rahat terminal kısa kalmak yapmak içindir. Bebek odaları ve tuvalet gibi ev değiştirme durumu tadını çıkarabilirsiniz.

Burada en iyi araç kiralama Girona içinde bulmak oldukça karmaşık ve zaman alıcı olabilir. Ne istediğinizi biliyorsanız, ancak, her zaman bunu buraya gelebilir. Neden insanlar her zaman her ne zaman onlar arıyor bu hizmetler için internet kullanımı yapmak için teşvik edilir nedeni o. Sen bile bazı hizmetler evinizin konforunda, Internet'in mekan İspanya'yapmadan önce rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
Plaza Espana S/n, Gerona, 17002
» Girona (10,4 km)
Oficina Estacion Tren, Plaza De Espanya Sn, Girona, 17002
» Lloret De Mar (22,9 km)
Fenals, Lloret De Mar, 17310
Calle Bilbao, 5, Platja D´aro, 17250
» Barselona Vic (42,4 km)
Paseo De La Generalitat,60 Bis, Vic, 08500, Barcelona
» Figueres Railway (44,1 km)
Estacion Ave Figueras Vilafant, Avda. Puig Grau S/n, Vilafant, 17740
» Figueras (44,1 km)
Plaza De La Estacion, S/n, Figueras, 17600
» Barselona Mataro (47,8 km)
Mataro, Mataro, 08302
Avenida Del Maresme, 103, Concesionario Citroen, Matar, 08302
Estacion De Autobuses, Granollers, 08400
Sitemap