Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Murcia Airport, San Javier, Murcia, 30720 (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Murcia Havalimanı

Murcia Havaalanı İspanya biridir en küçük bölgede hava alanları dayalı bu San Javier dışında yer almaktadır. Havalimanı yaklaşık 45 km bu şehirden yer ama küçük kasaba bu bölgeye komşu. Genellikle bu yeri ziyaret edenler yaklaşık 10kn Havaalanı'ndan olduğunu kıyı bölgesi ziyaret edin. Hükümet kıyı bölgelerine kolayca seyahat etmek turist kolaylaştırmak gerekli bulundu. Önce açıldığı, turistlerin bölgeye almak daha - - dan 100 km gitmek zorunda ve toplu taşıma sistemi alanında çok düşük olduğundan bu en kötü kabus oldu. Dön beri onlar gece gündüz tüm isteğe bağlı olarak ağır bir fiyat şarj etmek için kullanılan firma Kiralık Araba. Bir zaman ayırın ve nerede farklı etkinlikler bir dizi olacak kıyı alanları için farklı yolları anlamak önemlidir.

Murcia airport açılması ile uykuya kez alanda kaç kişi nedeniyle bu kasaba artış olmuştur. Hava meydani yılın farklı zamanlarda turist getirmek uluslararası şirketlerin bir dizi vardır. İspanya tüplü dalış, Kayak ve diğer su sporları gibi bölgedeki farklı aktiviteler için ideal olan serin ve sıcak sıcaklık var. Bu neden bir zaman ve bu büyük macera için plan almak gerekir ana nedenidir.

Murcia Havaalanı iş girişimlerine Havaalanı ve yakın çevrenin içinde bir numarası vardır, bu bölgede bazı hizmetler almak kolay değil, ama geç, yerleşme ve dükkan açma birçok kişi ile bir büyük iş patlaması olmuştur. Farklı alışveriş kompleksleri ve turist yardımcı olmak için farklı hizmetler var ofis binaları, vardır. İşte bir önemli İmkanlar alanlarda tur firmaları, Kiralık Araba ve konaklama sayısında artış. Bu yüksek talep nedeniyle ve tamamlanması sert olduğunu, dolayısıyla fiyatları uygun bulunmaktadır. ROM Murcia Havaalanı, en yakın şehir yaklaşık 10 km bulunur ve toplu taşıma araçlarına erişim günlük olduğunu. Zaman zaman ziyaret farklı alanlara seyahat istiyorsanız, araba Kiralık Hizmetleri ile yerleşmek için tavsiye edilir ve en iyi sonuçları elde sonunda. Bu alanda birçok kişi şehir ilçe sınırı yerleşme tercih ve neden neden bu hiçbir ulaşım vardır. İlginçtir, bu alan bu nedenle yapım o çok basit bir müze gibi farklı alanlarda ve plaj alanlarda dinlenmek için ulaşmak daha az trafik vardır. Ancak, bir vızıltı faaliyetleri sırasında yüksek en yoğun sezon ziyaret edip bölgede mahsur kalan önlemek için rezervasyonları Kiralık Kişisel araba yapmak gerekir öyle.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Los Alcazares (4,7 km)
Renfe Estacion, Plaza De México, S/n, Cartagena, 30203, Murcia
» Torrevieja (24,6 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Cartagena (25,1 km)
Bus Station, 3 Estación De Autobuses., Cartagena, 30202
Autovia A30, Exit 161. Cepsa Gas Station, Baños Y Mendigo, Murcia, 30720
Calle Industria S/n, Calle De Da Industria, S/n, Murcia, 30002
» Murcia (35,9 km)
Av.arquitecto Miguel Angel Beloqui7, Murcia, 30006
16 Calle Azarbe Del Papel, Murcia, 30007, Mu
Sitemap